Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Test yaptıran arkadaşa bol şans :) birşey sorucam kızlar. Benim reglime 4 gün var. Normalde reglden en fazla 1 gün önce yada regl günü biraz sancım olur. Ama bu ay 1 hafta önceden kasıklarım sızlamaya başladı. Böyle olan var mı

ben varımmm hatta benim regl günüme yakın göğüslerim acaip sızlar..hiçbir sızlama acı yok..sadece kasıklarımda sancı ve dolgunluk hissi var..ayrıca adetim de gecikti ama beklicem yapmıcam test..

canımın sıkıntısından öğle yemeğinde patlayana kadar yedim. Arabaşı çorbası mantı iki dilim su böreği bir dilim yaş pasta bir tane kurabiye 3 bardak çay Karnımın içinde bebek varmış gibi hissediyorum şimdi hamile gibi şiştim çünkü

yemek bile yiyemedimmm, çıktı çıkacak

Pufffff yaaa neden burda hiç ses yok... Ben yokken sayfaları dolduruyosunuz Bebek dışında Bende haber çok ama milletin sesi yokk:26: oysa ki ben sınavlarıma çalışırken bile hep sizi düşünüyodumm şu an çok ilgiye ihtiyacım var...

aynı soruyu bende soruyorum adetten 1 hafta sonra başladı şimdide 3 kasımda olmam gerekiyor tıpkı adet sancısı yaşıyorum genellikle yumurtalıkları üşütmüşsündür dediler olmazsa dr a gideceğim ve çok gaz sancılarım oldu bu ay sende oldumu?

ama ben burdayımm kimse de benim yazdıklarıma cevap vermio :26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…