Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
eşimin spermleri 2 saat yaşıor.dr sperm testine her defasında 4.gün çağırdı.6.ve 7. gnlerde düşüomş.bende sordum.4.gün spermlerin zirve yaptıı gnmüş:)

hergün bir bilgi, diğer bilgiyi egale ediyo..
işte ben o sebepten yapamıom çocuğu..
net konuşun lan bana bundan sonra.
:KK4::KK37:

hergün bir bilgi, diğer bilgiyi egale ediyo..
işte ben o sebepten yapamıom çocuğu..
net konuşun lan bana bundan sonra.
:KK4::KK37:

yani şöle söliim cnm sana dr bile sperm testine 4.gün geleceksn diosa ki bunu ayrı 2 dr söledi demekki 4. gn keyfleri tıkır:))birikio ama sıkışmıolarda kaliteleride dşmüo.bzde sayı problemi yok ona rağmen 4. gn dediler

yani şöle söliim cnm sana dr bile sperm testine 4.gün geleceksn diosa ki bunu ayrı 2 dr söledi demekki 4. gn keyfleri tıkır:))birikio ama sıkışmıolarda kaliteleride dşmüo.bzde sayı problemi yok ona rağmen 4. gn dediler

anladım datlım anladım.ben için geçerli değilmiş dediğin.kendi kendime diodum anaaaağm yanlış yaptık sevişmeyi.değilmiş şükür.
doğru çiftleşmişiz. :KK9::KK52:

canımmm, ssp nin eşinin spermleri 2 saat yaşıyo, dr araştırma sonucu 4. gün en kaliteli olan demiş.

yani senin benim için geçerli değil

evet aynen öleee sperm ömrü az olanlar için uygun.bende ovulosyn yaptm çnkü bu ay tam denk gelsn die.senin eşinin 48 saat yaşıodr o zmn problem yok ama bzmkinde 2 saat sonunda hareketsiz

dün regl olcam gibi ağrım vardı, regl olcam sandım diyorum.hiçbiriniz iplemionuz haaağ :KK36:

o değilde bu aralar hastasıyım Gökhan tepe şarkısının :KK9::KK9:

X