Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
arkadaşlar merhaba,

yazılanlara bakıyorum da en azından umut edecek bir şeyiniz ve çabanız var diye seviniyorum. ve itiraf edeyim sevincime biraz burukluk da ekleniyor. ben 33 yaşındayım ve 35 ime kadar illaki doğururum diyordum. hiç beklenmedik bir anda geçen ay reglim 12 gün gecikti ve acaba mı dedim. işte o acaba tüm duyguları sıfıra çekti :)
doktora gittik eşimle ne yazık ki hamile değildim ancak doktor artık çocuk yapmam gerektiğini söyledi. yani öyle 35 ler falan yokmuş :)
keşke bana bağlı olsa tabi... eşim hiç bir şekilde çocuk istemiyor! beni paylaşamamaktan, sorumluluktan, ya bakamazsaktan başlayarak milyonlarca neden yaratıyor.
sıkıntılı bir 7 gün geçiriyorum. kadın olmadığı için bu panik ve ya olmazsa korkusunu, isteme duygusunu benim gibi hissedememesini anlıyorum ama empati kuramamasını da anlayamıyorm. tam bir kısır döngü...
çom uzun yazdım farkettim :) kısaca bu ay olmazsa bile üzülmeyin arkadaşlar, en azından gelecek aya umudunuz var...

bence eşin bir psikologla görüşsün.bunları ancak yardımla yenebilir

Uzme kendini erkekler kadinlar gibi duygusal yaklasmiyor....
elbet oda bu fikre alisacak....
sen istekli kararli olduktan sonra.....

Canım ümidini kaybetme, ne zaman ne oacağı belli olmuyor, hep örneklerle sabit hiç ummadığın anda neler olur.
eşin seni teselli etmeye çalışıyor, yada öyle görünmek istiyor.

şimdi çıkmam lazım ama yarın buralarda olursan konuşalım, benimde kistlerim var ve doktorum sadece 5 yıl içinde anne olmalısın dedi.

Rabbim verirse vermezse ne yapabilirz, elden ne gelir doktora gidip çare arıcaz, birbirimize destek olucaz, fikir danışcaz falan...

yüzün gülsün, içini ferah tut iyi geceler

Uzme kendini erkekler kadinlar gibi duygusal yaklasmiyor....
elbet oda bu fikre alisacak....
sen istekli kararli olduktan sonra.....

umarım öyle olur, kısa bi süre sessiz kalayım diyorum biraz düşünsün ilk paniği atlatsın ve dediğin gibi benim kararlılığımı görsün... ey hayat diyorum, hep yokuş olmak zorunda mısın :)

valla Rabbim sağlık versin durumum iyi olsun nasip olursa 4 de doğururum 5 de isteyen cahil desin istesen salak biz 4 kardeşiz ben büyük aileye alışkınım ne güzel şenlikli ve tatlım Rabbim hayırlı evlat versin ilk önce tabi bilemeyiz ama yarın yaşlandığında kapılara bakmak çok zor tek çocukla o zaman hata yaptıklarını anlarlar canım merak etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…