Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Kasiklarim agriyo kizzlaaarr:KK43:Her adet oncesi kasiklarimda boyle sizi oluyor geleceginin habercisi bu offf yaa offf sevmiyorum seni bat gelme artik bi seferde yaa nolursun:KK5:Kasimin 6 sini sabirsizlikla bekliyordum ama bu agrilar bana heyecanlanmamami hatta uzulmemi mujdeliyor resmen

Günaydın herkese ben de dün batımı bile beklemeden hastalandım :KK43: sirkülasyon 30-31 gündü normalde.Şimdi dün hastalanınca 28 oldu anlamadım şimdi gelecek ay nasıl bir tahmin yürütücem yumurtlama gününe dair :KK31: hoş artık vazgeçtim sayılır ya :KK14:

Son düzenleme:
Günaydın herkese ben de dün batımı bile beklemeden hastalandım :KK43: sirkülasyon 30-31 gündü normalde.Şimdi dün hastalanınca 28 oldu anlamadım şimdi gelecek ay nasıl bir tahmin yürütücem yumurtlama gününe dair :KK31: hoş artık vazgeçtim sayılır ya :KK14:

Günaydın, aynı sorunu yaşıyorum , karışıklık olması zor oluyor, bu ayı iyi değerlendirmek lazım :KK34:

hala hastalanmadım bugün de beklicem yarın sabah ilk iş test yapmak sat:1 ekim di genel de daha bile erken oluyordu karışık duygular içindeyim var mı acaba :S

lazım ama nasıl nerden bilicem.en iyisi ovulasyon testi sanırsam :KK31:

sende haklısın canım ama bildiği halde tutturamayanlar da var...o da karışık sanki, belki de bana öyle geliyor :) rahat olup o haftayı iyi değerlendirebilirsin...saldım çayıra mevlam kayıra yapsan olmaz mı :)) ben öyle yapacğm ama 2 günde bir :78: İnşallah hayırlısı olur hakkımızda

sende haklısın canım ama bildiği halde tutturamayanlar da var...o da karışık sanki, belki de bana öyle geliyor :) rahat olup o haftayı iyi değerlendirebilirsin...saldım çayıra mevlam kayıra yapsan olmaz mı :)) ben öyle yapacğm ama 2 günde bir :78: İnşallah hayırlısı olur hakkımızda

olmuyor ya ne kadar uğraşırsam uğraşayım rahat olamıyorum. pzrtesi halsizliğim çok diye kan testi yaptırmıştım negatif çıkmıştı dün de hastalandım zaten.şimdi de moral olarak 3 gündür çökmüş durumdayım.artık çocuk istediğimden bile emin değilim :KK14:

olmuyor ya ne kadar uğraşırsam uğraşayım rahat olamıyorum. pzrtesi halsizliğim çok diye kan testi yaptırmıştım negatif çıkmıştı dün de hastalandım zaten.şimdi de moral olarak 3 gündür çökmüş durumdayım.artık çocuk istediğimden bile emin değilim :KK14:

Tatlım hemen moralini bozma sakın ama reglin duygusallığı da var tabii üzerinde...Ne kadar zamandır deniyorsunuz ?? zaman uzun bile olsa elbet ki gelecek bir gün bebiş

üzülmeeee nolurrr

Tatlım hemen moralini bozma sakın ama reglin duygusallığı da var tabii üzerinde...Ne kadar zamandır deniyorsunuz ?? zaman uzun bile olsa elbet ki gelecek bir gün bebiş

evet duygusallık hat safhada :KK34: 2 senedir istiyoruz ama gelecek gününü bekliyor heralde.Ya da hiç gelmeyecek biz boşuna bekliyoruz :26:

evet duygusallık hat safhada :KK34: 2 senedir istiyoruz ama gelecek gününü bekliyor heralde.Ya da hiç gelmeyecek biz boşuna bekliyoruz :26:

Dr. gitmişsinizdir mutlaka bir sorun yoktur o yüzden hiç gelmeyecek deme kıss...kızdırma benii...burası cadı topiği :) seninle aynı ay hamiş oluyormuşuz :13:

selamm
bat31 ekim 2 kasım ama busabahki idrar testim yine ngatiff:KK43:
ve regl olcama dair hafif baş ağrısı bel ağrısı gerginlik belirtileri de bu sabahtan itibaren hat safhada:KK43:
uwfff
bidahaki aya kaldığımı bütün belirtiler söylüyor.:KK37:

Günaydın kızlar.Mensim bu sabah geldi:KK43::KK43::KK43: demekki bu ay gelmesi kısmet değilmiş. hem kendi kendimi teselli ediyorum temmuzda doğacaktı ve yaz tatiline denk geldiğinden doğum izni falan boşa gidecekti hem daha kilo vermem de lazım biraz. anlıycanız kendimi teselli edecek şeyler arıyorum.kendimi çalışmaya vercem düşünmemem lazım. Tarantulacım beni listeden çıkar yeni bat eklemiyorum zaten kocacım yurt dışında durum vahim yani.Bu ay biz bebişimize hoşgeldin diyemedik.umarım bekleyen isteyen herkes mutlu olur sizlerin güzel haberlerini bekliyorumm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X