Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Doğru söylüyorsun stresten gecikmişte olabilir, 3 gündür adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor hep oldum olucam sanıyorum. en iyisi beklemek sanırım..

valla bende çok umutlanmıştım gelmeyince ama 2 gün sonra çok hayal kırıklığı oldu. sen bilirsin.üzülmeyeceksen yaptır.umutlanma

tıpkımsan dan aldım zaten ama ovulasyon günümü anlayamadım

ya benim o sıvı içimden çok kolay çıkıyo hani çocuk olması için içimde durması gereken sıvı var ya çıkmaması için ne yapmam lazım? yatıyorum bekliyorum ayaklarımı havaya dikiyorum ama bi öksürüp tıksırsam hemen çıkıyorrr

pöfff daha sonucu görmeye 2 hafta var nasıl geçecek zaman bilemiyorum.. walla bende belirti melirti yok önceden de olmamıştı.. benim derdim sigara nasıl vazgeçicem bilemiyorum

selam kızlar, nasılsınız? haftaya bugün inşallah kırmızılar gelmemiş olur ben de hamiş olurum :) Bugün çok yorgun hissediyorum kendimi, ne uyuyabiliyorum ne kalkabiliyorum öyle bir aradayım :))

can kızlr dun teste çooook silik cıktı şimdı regl oldum moralim cok bozuk içten ağlıyorum

Büyük bir yıkıntı oluyor ama sıkmamaya çalış canını. Bir meşgale bul kendine yoksa insanın hep aklında oluyor. geçen ay bana da oldu öyle. regl tarihine yakın bazen oluyormuş öyle. Bir dahaki aya inşallah.

cok umutlanmıştım ama hala gogsum dolgun evet öteki aya deneyecegiz canım

can kızlr dun teste çooook silik cıktı şimdı regl oldum moralim cok bozuk içten ağlıyorum

Canım benim rabbim en kısa zamanda nasip etsin benimde hala göğüslerim dolgun koca koca damarlar var çevresi genişlemiş ama koyu değil ateşim 37 bunlar gebelik belirtisi regl olmadım ama biliyorum yine regl olucam ve hayallerim suya düşecek hazırlıklıyım bu ay

Selam fıstıklar :)))

ben geldiimm. bugün gittim doktora , sonuç net artık , tabiside ; Negatiff

doktorla kavga etcem demiştim , etmedim ,güzel güzel cici cici konuştumm , açıklama istedim

yumurtalarım çatlamamış maleseff , polikistik over sorunumdan dolayı

yine ilacıma başladım , gelecek adetin 3. günü gel dedi , bu ay biz çatlatalım yumurtaları dedi , herşeyin hayırlısı diyorum

NOT : Tarantulam beni listeden çıkarabilirsin kuzum ,önümüzdeki BAT işimize yaramicak , çatlatmadan sonraki BAT netleşdiğinde ben bildiririm yine

Son düzenleme:

bende de var aynı belirtiler. ilk defa damarlar bu kadar belirgin. birde benim yumurtlamadan 2-3 gün sonra göğüs uçlarım acımaya başladı. dokunduğum zaman acıyor. inşallah hayallerimiz suya düşmez.

hayırlısı canım. benim çalıştığım okulda bir hoca kistle hem de biri çikolata kisti hamile kaldı şu an 10 haftalık gebe kistler de duruyor çocuk onları eritecekmiş öyle demiş doktoru. Rabbim neler veriyor neler yaşatıyor. seninde vardır bir zamanın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…