Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Kızlarrr Nazlı geldi açılın
yeni haberlerim var toplaşın
Kilo probleminmi var gel abla
Hamilelikte kilomu vermek istiyorsun gel abla gellllll

Geçenlerde akıntımın içinde ince kan damari vardı bunun anlamı ne olabilir 30 ekim olmm gerek.

Bir çok sebebi olabilir canım .
*hamilesindir yerleşme kanaması geliyordur.
*bi rahatsızlığın vardır kanama yapıyordur
*adet olmaya başlamışta olabilirsin .

Bence bi kaç gün adetinin geçmesini bekle. Eğer olmazsan ve bi kaç kere daha aynı şekilde kanlanma olursa dr görün derim

ben zaten o bildirimlere sinir oluyorum.gevezelik var ya birde.bazen 50 tane oluyor.tıklıyorum sırf o kırmızı yanmasın diye

kaç tane içiyorsun?

ben ilk olmasına rağmen olmuyor dediğim zaman kızıyordunuz.şimdi sen neden böyle diyorsun.rabbim bağışlasın 2 tane çocuğun var.oluyor demekki ama benim olup olmayacağı meçhul

sevgili tarantulaaaaa,

seni parçalarım o ne biçim laf öyle bizim çocuğumuz olmuyo felan !!! ya Allahın işine ne karışıyosun bacım, demekki zamanı değil ki olmuyo. ben ne yapayım bak 4sene olacak şubatta, olanda düşüyo
deme öyle bacımmm deme allah aşkına küstürme rabbimi

ben ilk olmasına rağmen olmuyor dediğim zaman kızıyordunuz.şimdi sen neden böyle diyorsun.rabbim bağışlasın 2 tane çocuğun var.oluyor demekki ama benim olup olmayacağı meçhul

Yok canım benim olmuyor olabilir artık yani ama işte şu benim deli oğlan karnımı okşayıp durdukça bende bi bebek yapma azmi gelişiyo, tabi allah bilir ne zaman ne olcağını ama artık denemeleri bırakmayı düşünüyorum. Çünkü benim kullanmam gereken ilaçlarım falan var ve gebelik düşündüğüm için kestik, bilmiyorum işte, bu aydaolmadıysa uğraşmayalımdiyorum artık

Olur tatlım olur senin bebeğin de olur, benimde olur kısmetse ama ne biliym iki tane bebeğim var zaten, allah onlara sağlıklı ömür versin, bazen acaba şımarıklık mı yapıyorum diyorum 3. istemekle, kiminin hiç yokken, acaba allahın gücüne migidiyo diyorum. hayırlısıhepimiz için kızlar ya

Sentest yaptınmı bakiyyymmmm,yapmadıysan geliyorum bak yanına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…