Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
hayırlısı canım. benim çalıştığım okulda bir hoca kistle hem de biri çikolata kisti hamile kaldı şu an 10 haftalık gebe kistler de duruyor çocuk onları eritecekmiş öyle demiş doktoru. Rabbim neler veriyor neler yaşatıyor. seninde vardır bir zamanın :)

evet canım herşeyin vardır bir zamanı , zaten bizim daha ilk denememizdi , sağlık olsuunnn :KK34::KK34:

sendemi öğretmensinn ??

ya benim o sıvı içimden çok kolay çıkıyo hani çocuk olması için içimde durması gereken sıvı var ya :KK1: çıkmaması için ne yapmam lazım? yatıyorum bekliyorum ayaklarımı havaya dikiyorum ama bi öksürüp tıksırsam hemen çıkıyorrr

Canım o sıvının zaten çıkması lazım, önemli olan o sıvının içindeki spermler çıkıp yola koyulduktan sonra, içinde sperm bulunmadan çıkması, bunun içinde minimum 5 maksimum 20 dakika yeterli zaten (spermlerin hareket yeteneğine ve hızına bağlı olarak)

cnm senı ilk defa goruyrm desem yalan olmaz .....ne zamndan beri istıyosun kac yıldır evlisin seker cok soru sormadım umarım

doğrudur her zaman giremiyorum. 27 yaşındayım 1 yıl 3 aylık evliyim. 2 aydır istiyoruz bebiş. inşallah hayırlısı olur. sen kaç yıllık evlisin ne zamandır istiyorsunuz bebiş :)

doğrudur her zaman giremiyorum. 27 yaşındayım 1 yıl 3 aylık evliyim. 2 aydır istiyoruz bebiş. inşallah hayırlısı olur. sen kaç yıllık evlisin ne zamandır istiyorsunuz bebiş :)

24 yasındayım cnm 2 yıllık evliyiz .2 aydır bebek ıstıyrz korunuyoduk 2 ay oldu bırakalı......ınşallah rabbim hepimize verir bu arada senın bat kaç?

cnm bu ovulasyon testi ne tam olarak?

ovulasyon testi adet olduktan sonra adet döngüne göre hergün aynı saatte ve 4 saatlik idrarla yapılan yumurtlama testi, ben de ilk kez bu ay kullanmaya başladım. İkinci çizgi koyulaştığında ilişkiye başlıyorsun benim de bildiğim bu ...

X