Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Yok canım benim olmuyor olabilir artık yani ama işte şu benim deli oğlan karnımı okşayıp durdukça bende bi bebek yapma azmi gelişiyo, tabi allah bilir ne zaman ne olcağını ama artık denemeleri bırakmayı düşünüyorum. Çünkü benim kullanmam gereken ilaçlarım falan var ve gebelik düşündüğüm için kestik, bilmiyorum işte, bu aydaolmadıysa uğraşmayalımdiyorum artık

Olur tatlım olur senin bebeğin de olur, benimde olur kısmetse ama ne biliym iki tane bebeğim var zaten, allah onlara sağlıklı ömür versin, bazen acaba şımarıklık mı yapıyorum diyorum 3. istemekle, kiminin hiç yokken, acaba allahın gücüne migidiyo diyorum. hayırlısıhepimiz için kızlar ya

benim bu ay da olmadı tarantulacım üstüne görme değilmiş o :KK43: dün gece adet oldum en ağrılısından en sancılısından:KK43: yeni batım 28 kasım, bu 9.ayım olacak...................

Yok canım benim olmuyor olabilir artık yani ama işte şu benim deli oğlan karnımı okşayıp durdukça bende bi bebek yapma azmi gelişiyo, tabi allah bilir ne zaman ne olcağını ama artık denemeleri bırakmayı düşünüyorum. Çünkü benim kullanmam gereken ilaçlarım falan var ve gebelik düşündüğüm için kestik, bilmiyorum işte, bu aydaolmadıysa uğraşmayalımdiyorum artık

Olur tatlım olur senin bebeğin de olur, benimde olur kısmetse ama ne biliym iki tane bebeğim var zaten, allah onlara sağlıklı ömür versin, bazen acaba şımarıklık mı yapıyorum diyorum 3. istemekle, kiminin hiç yokken, acaba allahın gücüne migidiyo diyorum. hayırlısıhepimiz için kızlar ya

senin çocukların yaşlarını ve cinsiyetlerini sormuştum sana. nasip kısmet herşeyin zamanı var herhalde.ne ilacı kullanıyorsun sen?
şımarıklık filanda değil tabi isteyebilirsin.neler var 11 tane doğuruyor sokağa salıyor.

canım yaa benim batım 1 gün geçti bu sabah test yaptım ama negatif çıktı yine. :KK19:
kafam iyice karıştı, yarın kan testi mi yaptırsam acaba?

bekle bence benimde 2 gün sonra geldi.bebek istiyoruz ya o stresten allahım gelmesin gelmesin diye diye düzenimizi bozuyoruz.yada her sonuca hazırım negatif çıksa da üzülmeyeceğim diyorsan yaptır

bekle bence benimde 2 gün sonra geldi.bebek istiyoruz ya o stresten allahım gelmesin gelmesin diye diye düzenimizi bozuyoruz.yada her sonuca hazırım negatif çıksa da üzülmeyeceğim diyorsan yaptır

Doğru söylüyorsun stresten gecikmişte olabilir, 3 gündür adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor hep oldum olucam sanıyorum. en iyisi beklemek sanırım..

ben ovulasyon+gebelik aldım labquick memnun değilim sanki

canım internetten aldıysan güvenme onlara, ben hamile kaldığım aydan önceki ay 10lu kutu almıştım, bazıları çift çizgi çıktı ama kanda yoktu bazıları negatif çıktı, hamile kaldığım ay eczaneden aldım laboquick yine hcgnin artışına uygun bi şekilde koyulaştı günden güne, internettekiler bozuk sanki, internetten alırsanda canım sakın gittigidiyorsan alma, tipkimsan dan al, köklü bir kuruluş, ondan aldıklarımdan memnun kaldım

X