Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

hmmm bi nevi yumurtanın catladıgını haber veriyo ilişkiyede o surede gırılıyo yani iyi .....ben hıc kullanmadım

canım sende beklemedesin anladığım kadarıyla.bende de ses seda yok hala test yapmadım bugün tatil eczaneler kapalı nöbetçi ezcanede aramak istemiyorum.umarım bi vukuat olmaz yarına kadar:18:

evet canım bekliyorum daha, ama heran adet olacakmışım gibi bir his var içimde.
bu sabah test yaptım ben negatif çıktı. senin içinde, benim içinde hayırlısı olsun canım. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin.

kızlar bugünle beraber her gün m ü gün aşırımı ilişkide bulunmalıyım ?

Canım benim doktorum demişti ki, eğer eşler gençse, yumurta ve sparmlerde hareket sorunu vs yoksa, hergün olabilir ama kontrolden geçmeden bilemeyeceğimiz için sorun olup olmadığını, biz çiftlere günaşırı tavsiye ediyoruz. Yani sen BUGÜN, PERŞEMBE, C.TESİ, P.TESİ olacak şekilde ilişkiye girersen gebelik şansını arttırmış olursun. Umarım yardımı dokunur

benim bat 3veya 4 kasım olcak işallah olmaz 9 temmuz 2012 evlendim ilk 4 ay korunduk sonra korunmayı bıraktık ama halen hamiş deyilim 1 mart.1996 doğdum benide eklersen sevinirim canım

Son düzenleme:
kimse yok mu?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????(((((

benim bat 3veya 4 kasım olcak işallah olmaz 9 temmuz 2012 evlendim ilk 4 ay korunduk sonra korunmayı bıraktık ama halen hamiş deyilim 1 mart.1996 doğdum benide eklersen sevinirim canım

96 doğumlu musun, daha küçüksün sen :) Şaka bir yana benim de bat 4-5 kasım evlilik 14 temmuz 2012 ama ben 86 doğumluyum. inşallah bebişin seninledir. beklemek çok yoruyor insanı. hayırlısı inşallah.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…