Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım zaten o iki çizgi aynı renk olduktan sonra 6 ila 36 saat arası çatlama oluyormuş dünü değerlendirdiysen bugun dinlen yapma zaten spremler 3 gün canlı kalabiliyor yarını değerlendir canım testleri yine at buraya bakalım beraber:KK15:

bence 3 4 saatlik idrarla yapılmalı ve bu saatleri sıvı almadan geçirmek lazım çünkü gerçekten yüğunluğunu etkiliyor. ilk gebeliğimi öğrendiğimde inanamayıp tekrr test yaptım heme 2 saat sonrasında ve bu zamanı bol su içerek geçirdim hemen tuvaletim gelsin diye ve sonuç oldukça silikti hatta ertesi gün belirginleşmişti :KK70: yani gerçekten sıvı alımı etkiliyor dikkat etmek lazım

Ya ne bilim olsa cikardi gibi geliyor

Canım zaten o iki çizgi aynı renk olduktan sonra 6 ila 36 saat arası çatlama oluyormuş dünü değerlendirdiysen bugun dinlen yapma zaten spremler 3 gün canlı kalabiliyor yarını değerlendir canım testleri yine at buraya bakalım beraber:KK15:
tamm canım ben dünden çok umutluydım bakalım inşaallah tutar yarın da atarım yine testleri durumu değerlendirirz :) bu arada seni daha önce okudum ama ovu. testleriyle ilgili bir konudaydı sanırım yanlış mı hatırlıyorum?

Stresli olmayan yok malesef benim bata tam bir hafta var adet olucak gibi sancım falan var değişik duygular içindeyim psikolojik olarak zor ya düşünmemeye çalışıyorum burda başka konular okuyorum eşim bana diyo sen buraya çok takıldın psikolojin bozuldu sürekli düşünme diyor:KK70::rolleyes:

Stresli olmayan yok malesef benim bata tam bir hafta var adet olucak gibi sancım falan var değişik duygular içindeyim psikolojik olarak zor ya düşünmemeye çalışıyorum burda başka konular okuyorum eşim bana diyo sen buraya çok takıldın psikolojin bozuldu sürekli düşünme diyor:KK70::rolleyes:

Aynen ya ne zaman adete 1 hafta var ben de basliyorum buralara takilmaya kendimde belirti aramaya

tamm canım ben dünden çok umutluydım bakalım inşaallah tutar yarın da atarım yine testleri durumu değerlendirirz :) bu arada seni daha önce okudum ama ovu. testleriyle ilgili bir konudaydı sanırım yanlış mı hatırlıyorum?
eevet canım doğru hatırlatıyorsun ovu test yaptım bende beklemedeyim bakalım nolucak 19 mayısta adet tarihim var deliriiciiim :KK43:

ben de eşimden gizli yazıyorum zaten çok dalga geçiyo bu hamilelik işine taktım diye bakalım ne olcak sonumuz :KK70:

eevet canım doğru hatırlatıyorsun ovu test yaptım bende beklemedeyim bakalım nolucak 19 mayısta adet tarihim var deliriiciiim :KK43:
doğru hatırlıoyrum o zman ben de 1.5 yıllık evliyim bu arada, ilk gebeliğim düşükle sonuçlandı 7 haftalıkken aradan 9 ay geçti şimdi son 5 aydır tekrar deniyoruz bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım bakalım nasıl olacak buradan haberleşelim :)))

ahahah valla bravo ben keçiboynuzunu aldım elimde kaldı hepsini ben yicekmişim bizimkisi ağzına sürmüyor :KK70:
Şuan benimle göz göze geldi yine ne yazıyosun sen diyo iyice psikolojimi bozduğumu düşünüyo ayy gülme krizine girdim yakalandım :) inş çabalar sonuç verir bende 1 yılı geçti evleneli bebek olayına iyiden iyiye takıldım 6 aydır korunmuyorum bu ay testle denedim bakalım sonucu bekliyorum :KK48:

Şuan benimle göz göze geldi yine ne yazıyosun sen diyo iyice psikolojimi bozduğumu düşünüyo ayy gülme krizine girdim yakalandım :) inş çabalar sonuç verir bende 1 yılı geçti evleneli bebek olayına iyiden iyiye takıldım 6 aydır korunmuyorum bu ay testle denedim bakalım sonucu bekliyorum :KK48:
inşallah yakın zamanda burdan birbirimize güzel haberleri veririz. Gebe kalanları okudukça insan umutlanıyor. Bu arada nerden yazıyorsun?

Greensey Greensey Cherrygum Cherrygum haahha kızlar ya ben de gizli yaziyorum resmen
4 yillik evliyim ben kasimda biraktim korunmayi ilk ay oldu ama benim de düşük oldu kurtaj oldum simdi 3 aydir yeniden basladik ama yok olmuyor cok rahattim eskiden simdi dgegilim ondan olmuyor herhalde

Greensey Greensey Cherrygum Cherrygum haahha kızlar ya ben de gizli yaziyorum resmen
4 yillik evliyim ben kasimda biraktim korunmayi ilk ay oldu ama benim de düşük oldu kurtaj oldum simdi 3 aydir yeniden basladik ama yok olmuyor cok rahattim eskiden simdi dgegilim ondan olmuyor herhalde
aynen ben de kendimi rahat hissettiğim ay hatta ovu. günüm geçtiğini düşünmüştüm öyle bi zamanda gebe kalmıştım gerçekten stres çok etkiliyor şuan ben de 4 5 aydır kafaya taktım ve olmuyo bakalım nasip ne zmana...

X