Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben fotograf yukleyemiyorum acemiyim baya. Dosya yukle dedigimde acilmiyor bir turlu nerden hallediyoruz bu isi

benimkiler de bunlar kızlar hala pik gününü anlayamadım yarın günde iki kez yapıcam

Eklentiler

• IMG-20180513-WA0009.jpg
    IMG-20180513-WA0009.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 57
benimkiler de bunlar kızlar hala pik gününü anlayamadım yarın günde iki kez yapıcam
canım sıvı almamaya dıkkat ettın mı bunları yaparken? birde her gün aynı saattemi yaptın? günde bir kere yapınca bazen piki yakalamak zor olabiliyor . şüpheli günlerde iki kere yapmak daha iyi oluyor. canım fikrim ce bugün yumurtlamaya cok yakınsın. en koyu bugun cıkmıs.bence bugün yada yarıns abahı degerlendırmelısın

canım sıvı almamaya dıkkat ettın mı bunları yaparken? birde her gün aynı saattemi yaptın? günde bir kere yapınca bazen piki yakalamak zor olabiliyor . şüpheli günlerde iki kere yapmak daha iyi oluyor. canım fikrim ce bugün yumurtlamaya cok yakınsın. en koyu bugun cıkmıs.bence bugün yada yarıns abahı degerlendırmelısın
evet inan dikkat ettim zaten dün oruçluydum sıvı almadım hiç ondan önceki gün de öyle yani 13. ve 14. gün ve akşam saat 7 7 buçuk gibi yaptım genelde. evet bende bugün artmış gibi hissettim inşaallah yarındır çünkü salı günü eşim nöbetçi ve çarşamba akşama kadar dönmeyecek :işsiz:

Bence bugunu mutlaka değerlendir baya koyulaşmış çünkü yarın ertesi gün bunlarıda değerlendir baya koyulaşmış çünkü
dün akşamı değerlendirdik bügün aa verip yarın değerlendirirzdiye düşünmüştüm ama bilemedim şimdi :/ yarınsa eğer 3 gün üst üste olacak bu da hem kalitesini azaltıyor hem de eşimi ikna etmek zor oluyo :KK70:

Kızlar ya bekliyorumm bekliyorum gelmiyor
Ama eminim gebe olmadigima cunku bir kere gebe kaldim ondaki belirtilerim yok sık sık tuvalete giderdim o zaman kac gun onceden
Simdi stresten gecikecek ya 2 ay önceki siklusta da gecikmisti normalde hic gecikmez biran once gelse de düzenim de bozulmasa
İnsanoglu ne garip bi an gelmesin diye dua edersin simdi de gelse de yolumuza baksak

Evet bugun daha belirgin cikmis ayni saatte ve son iki saat sivi almadan yap
son 3 saat sıvı almamaya özellkle dikkat ettim ama yine de dalgalanma oldu neyse ben sabah 11 de tekrr yapacağım bakalım nasıl olacak bir de akşam tekrarlarım inşaallah yarın azalmış olur salı gününe kalmadan :KK43:

Kızlar ya bekliyorumm bekliyorum gelmiyor
Ama eminim gebe olmadigima cunku bir kere gebe kaldim ondaki belirtilerim yok sık sık tuvalete giderdim o zaman kac gun onceden
Simdi stresten gecikecek ya 2 ay önceki siklusta da gecikmisti normalde hic gecikmez biran once gelse de düzenim de bozulmasa
İnsanoglu ne garip bi an gelmesin diye dua edersin simdi de gelse de yolumuza baksak
canım stres yapmamaya çalış desem de pek işe yaramayacak biliyorum.. inşaallah kısa zamanda ne olacaksa olur. bir de her gebelik faklı belirtilerde oluyo olabilir ilkine göre değerlendirme bence

son 3 saat sıvı almamaya özellkle dikkat ettim ama yine de dalgalanma oldu neyse ben sabah 11 de tekrr yapacağım bakalım nasıl olacak bir de akşam tekrarlarım inşaallah yarın azalmış olur salı gününe kalmadan :KK43:

O onemli mi ya ben 4 gun onceki testi yaparken idrara gittikten 20 dakika sonra bi daha idrara giderek yaptim negatifti fark eder mi

canım stres yapmamaya çalış desem de pek işe yaramayacak biliyorum.. inşaallah kısa zamanda ne olacaksa olur. bir de her gebelik faklı belirtilerde oluyo olabilir ilkine göre değerlendirme bence

Dogru diyorsun da ne bilim umutlanmak da istemiyirum dedigin gibi stres yapmadan da duramiyorum

O onemli mi ya ben 4 gun onceki testi yaparken idrara gittikten 20 dakika sonra bi daha idrara giderek yaptim negatifti fark eder mi
bence 3 4 saatlik idrarla yapılmalı ve bu saatleri sıvı almadan geçirmek lazım çünkü gerçekten yüğunluğunu etkiliyor. ilk gebeliğimi öğrendiğimde inanamayıp tekrr test yaptım heme 2 saat sonrasında ve bu zamanı bol su içerek geçirdim hemen tuvaletim gelsin diye ve sonuç oldukça silikti hatta ertesi gün belirginleşmişti :KK70: yani gerçekten sıvı alımı etkiliyor dikkat etmek lazım

X