Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya bes gundur yapiyorum gittikce koyulasiyor aklim karisti bir sorun mu var acaba neden lh yukseliyor
Senin en azindan istikrarliymis benim bir acilip bir koyulasiyor bu ne simdi :KK14: dünden onceki gun 13.gun koyuydu, dün silikti bende dun ovulasyon zannettim bugun tekrar yaptigimda 13.gunden daha koyu cikti bugn 15.gun tum bunlar ne anlama geliyor kizlar acaba bende mi bir sorun var :KK17:

Sabah mı yapıyorsun öğle saatlerinde mi ben de mi yapsam ki heveslendim şimdi
Senin bat ne zaman gunduz 3ten sonra yaptim hep iki gun once sabah yaptim normalde sabah cikmaz yaziyor ama tam tersi T cizgisi daha koyuydu bir haftadir boyle ya gebelik icin drye giderim ya da neden boyle cikiyor diye

Senin en azindan istikrarliymis benim bir acilip bir koyulasiyor bu ne simdi :KK14: dünden onceki gun 13.gun koyuydu, dün silikti bende dun ovulasyon zannettim bugun tekrar yaptigimda 13.gunden daha koyu cikti bugn 15.gun tum bunlar ne anlama geliyor kizlar acaba bende mi bir sorun var :KK17:
Canim benim ovulasyonum gecti yarin bat oldugu halde boyle cikiyor ovulasyonda 4 gun yaptim 3.gun yakaladim sonra negatif oldu geri

Sana tavsiyem erken basla teste bende de 11.gun basla diyordu ben 9.gun basladim silikti pembe oldu sonra kirmizi oldu en azindan farki gorursun

Canim benim ovulasyonum gecti yarin bat oldugu halde boyle cikiyor ovulasyonda 4 gun yaptim 3.gun yakaladim sonra negatif oldu geri
Himm o zaman hamilelikten olabilir mi yukselmesi? Test yap istersen kesinlesir en azindan. Ya peki benim neden boyle cikiyor kizlar birseyleri yanlis mi yapiyorum. Bu ay ilk defa deniyorum ve aksam 7 7:30 civarlarinda yapiyorum en az 4 ten sonra sivi almiyorum yine de bu sekilde... fotografini atsan yardimci olabilr misiniz :KK14:

Sana tavsiyem erken basla teste bende de 11.gun basla diyordu ben 9.gun basladim silikti pembe oldu sonra kirmizi oldu en azindan farki gorursun
Bende 9.gun basladim o gunden ber ikinci cizgi hep var fakat renk degisiyor tam koyulasti derken acildi simdi yine koyu neye inananagima sasirdim

Senin bat ne zaman gunduz 3ten sonra yaptim hep iki gun once sabah yaptim normalde sabah cikmaz yaziyor ama tam tersi T cizgisi daha koyuydu bir haftadir boyle ya gebelik icin drye giderim ya da neden boyle cikiyor diye
Benim adetlerim 28 günde bir olur genelde yumurtlamam 29 Nisa’nda oldu ovulasyon testi ile takip ettim ve sadece o günü değerlendirebildik , oldu mu bilmiyorum, bat da bugün yarın olması gerekir 13-14mayıs

Eklentiler

• IMG_20180513_220225~2.jpg
    IMG_20180513_220225~2.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 59
X