Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gogus kafesim agriyor diyorsun ya bence sen saglam usutmussun canim.. bide bata 1 gün kala yapip negatif cikti demissin.. dikkat et kendine..

Adet olmadan önce nasil agriyorsa nasil şiş hissesiyorsam o şekilde oluyor benim...
Ben daha önce hiç dikkat etmemiştim de adet olacağım zaman öyle beni rahatsız eden bir ağrı yoktu şimdi 2 gündür agriyinca acaba diye düşündüm. Ama çözemedim üşüttüm mu ceyrandan mi diye zaten dunden beri bi sol kasığım bi sağ kasığım ağrıyor sanırım hasta olucam ama her ay mutlaka değişik bir belirti ekleniyor tecrübe ediniyorum bakalım çok sağol cevabın için

gogus kafesim agriyor diyorsun ya bence sen saglam usutmussun canim.. bide bata 1 gün kala yapip negatif cikti demissin.. dikkat et kendine..
Evet bakalım zaten bebek beklemiyoruz henüz eşim kendisi korunduğu için şüpheye düşmüştük sadece :) nasip kısmet teşekkür ederim

Kızlar iyi akşamlar.Bir şey sormak istiyorum size. 3-4 aydır bebek istiyoruz ama korunmayı bıraktıktan sonra adetim düzensizleşti 3-4 ayda 2 kere oldum adet ve bu ay soğan kürü kullandım bakalım bat 24-25 gözüküyor. Adet düzensizliği gebeliğe engel mi

adet duzensizligi oldugunda yumurtlama gununun tespiti zor oluyor.. buyuzden gebelige engel olabiliyor.. sogan kurunun faydasi olur insAllah.. Hayirli zamanda hayirli evladiniz olsun insAllah..

adet duzensizligi oldugunda yumurtlama gununun tespiti zor oluyor.. buyuzden gebelige engel olabiliyor.. sogan kurunun faydasi olur insAllah.. Hayirli zamanda hayirli evladiniz olsun insAllah..
Amin inş hepimizin Aklıma takıldı ovulasyon testi de kullanmıyorum ama bu ay olmazsa gelecek ay kullanmayı düşünüyorum

Cnm benim de adet olacakmışım gibi ağrıdı.. sadece fark olarak kaşınıyodu sürekli hala kaşınıyor.. ama belirtiler aynı adet olacakmışım gibi göğüs ağrısı kasık ağrısı vs..

Canım çoooook geçmiş olsun bence daha iyi bir doktor bul kendine ona görün derim.. Rabbim şifasını versin kucağını bebeklerle doldursun inşAllah

Ilk cocugumdaki doktorum baska bir yere gitmis Kibrisa..bu doktora yabanciyim canim ..sürece yabanciyim..gecen hafta adet oldum..bugun 8.gun..pazrtesi yada sali doktora gitsem dktr yumurta catlamasini gorebilir mi..hicbirsey kullanmadan hap yada igne yumurta catlatma ignesi ile tedavi olabilit miyim acaba..Böyle bisey yasayan var mi..

Ben kendimden şöyle örnek vereyim, adetin 2. Günü klomen başlayıp 5 gün kullandım, 11 gün doktorum yumurta kontrolü yaptı, yaklaşık 2 cm olduğunu söyledi. Bir hafta sonrası için tekrar çağırdı, bugün gittim, yumurta çatlamış dedi. ( bugün 19. Gün)

Adetinin 8. Günü olduğu için hap veremezler belki ama bir doktora görün, mutlaka bir şekilde yönlendirir.

J
Bu ay 14.gunu saymayacagim.Demekki 18.gün de de yumurta catlayabiliyor.gun aşırı deneyecegim inşallah. Hayirlisi Rabbimden..

Benimde bugün adet günüm 2 gündür ağrıyan kasıklarım bugün ağrımıyor. Normalde adet olduğum zaman dayanamayacağım şekilde çok fazla ağrırdı ama adet olduğum zaman ağrırdı kasiķlarim onunla beraber.

Gebelik testi yaptın mı canım inşAllah bebiş vardır

Benim 3 gündür sabaha karşı termal çorap giymeme rağmen ayaklarım aşırı üşüyor, buz gibi. Ne yapsam ısınmıyor bu durumu yaşamış olanlar var mı? Ne yapmam lazım

Gebelik testi yaptın mı canım inşAllah bebiş vardır
Dun sabah yapmıştım adetime 1 gün varken yani negatif çıktı. Birde ilişki 2ve6sinda olduğu için daha çok erken değil mi adetim geçse bile çıkmaz diye düşünüyorum :-/

Dun sabah yapmıştım adetime 1 gün varken yani negatif çıktı. Birde ilişki 2ve6sinda olduğu için daha çok erken değil mi adetim geçse bile çıkmaz diye düşünüyorum :-/
2 si ve 6 su aralığındamıydı yumurtlaman sanki biraz geç gibi geldi eğer öyleyse adetin biraz daha geç olabilir (yumurtlama adet görme arası 14-15 gün ya )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…