Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet canım bugün 10. gün yumurtlamanın üstüne. ayy ama hiç belirtim yok ki..bu 7. ayımız. her seferinde negatif gördüm hatta coğu kez test yapmadan geldi regl. şimdi azıcık karın ağrım var. ama regl de olabilir gebelik de. ne garip bir karmaşa :))
Nasip canım bilemeyiz istersen bekle bi kaç gün daha bnm iki gün kala çıkmıştı erken gebelikte ve değerim 20 idi çok yeniydi yani yumurtlamanın 12. Günü çkmıştı

Erken gebelik yap bu kaset test galiba mutlaka hayaline olsa görürsün yakınlaştırınca görünüyor sanki baya

evet canım dün de var gibiydi bugün az daha net
normalde ben bir hafta kala öğreniyorum zaten
hatta bat gelmeden bayagı koyulaşır testlerim
bak bata kaç kaldıgını yazarak yaptıklarım

Eklentiler

• 95E2A334-7110-4C88-8569-A89F854E87EE.jpeg
    95E2A334-7110-4C88-8569-A89F854E87EE.jpeg
    43,5 KB · Görüntüleme: 64
  • 3B0963E9-F134-4A6B-981F-C52C84C5750C.jpeg
    3B0963E9-F134-4A6B-981F-C52C84C5750C.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 55
  • E0F86FDC-2803-4263-A9E3-BF83BD0767A6.jpeg
    E0F86FDC-2803-4263-A9E3-BF83BD0767A6.jpeg
    16,2 KB · Görüntüleme: 72
evet canım dün de var gibiydi bugün az daha net
normalde ben bir hafta kala öğreniyorum zaten
hatta bat gelmeden bayagı koyulaşır testlerim
bak bata kaç kaldıgını yazarak yaptıklarım
Aynen valla ne gzl kasette bile çıkıyorsa erken gebelikte daha çok belli olue o zaman bnm 2 gün kala bile 20 idi kan değerim:) kasette de yok gibiydi o yuzden kaset yapmıyorum hiç direk erken gebelik

Kızlar bugün randevum vardı. Düşükten beri sağ kaşığım yumurtlama döneminde başlayıp adete kadar ağrıyor. Bu ay sadece üç gün ağrıdu sonra geçti ara sıra ağrıyor. Doktor dedi ki siz zayıf bir insan olduğunuz için yumurtlamanızın ağrısını hissediyorsunuz. Ne güzel demekki düşükten sonra çabuk toparlamış ve yumurtlama oluyor ama iki hafta sürmemesi gerekir ağrının dedi. Ultrason ile baktı yumurtalıkların gayet sağlıklı kist falan yok düşük yapalı zaten beş ay olmuş. Bebek düşünüyorsanız adetten sonraki 10 gün gebelik için gün aşırı ilişki dene dedi. Ben de dedim geçen ay denedim ama olmadı diye. Olsun bir kez doğal yolla hamile kalmışsın kafan rahat olsun kalırsın dedi. Bilemedim yani resmen oluruna bırak dedi :)

Kızlar bugün randevum vardı. Düşükten beri sağ kaşığım yumurtlama döneminde başlayıp adete kadar ağrıyor. Bu ay sadece üç gün ağrıdu sonra geçti ara sıra ağrıyor. Doktor dedi ki siz zayıf bir insan olduğunuz için yumurtlamanızın ağrısını hissediyorsunuz. Ne güzel demekki düşükten sonra çabuk toparlamış ve yumurtlama oluyor ama iki hafta sürmemesi gerekir ağrının dedi. Ultrason ile baktı yumurtalıkların gayet sağlıklı kist falan yok düşük yapalı zaten beş ay olmuş. Bebek düşünüyorsanız adetten sonraki 10 gün gebelik için gün aşırı ilişki dene dedi. Ben de dedim geçen ay denedim ama olmadı diye. Olsun bir kez doğal yolla hamile kalmışsın kafan rahat olsun kalırsın dedi. Bilemedim yani resmen oluruna bırak dedi :)
Ne guzel canim doktor bunlari soyluyosa icin rahat olsun stres yapma

Ne guzel canim doktor bunlari soyluyosa icin rahat olsun stres yapma
İnşallah yapman insan ister istemez yapıyor. Hele ki ben sürekli nerde yanlış yapıyoruz madem sağlıklıysa diyorum. Ama olacağı varsa oluyor işte zamanı var demekki :) zaten bu ay olmazsa ben Ramazan’da düşünmüyorum temmuzda memlekete gideceğim o zaman da olmaz. Ağustos’ta devam edeceğim denemeye :)

Adetime 2 gün var test yapsam çıkar mı acaba sol kasığım ağrıypr gazım var şişkinlik var dünde bir damla pembe leke geldi bugun de 1 damla kahverengi geldi sizce nedir bu

Adetime 2 gün var test yapsam çıkar mı acaba sol kasığım ağrıypr gazım var şişkinlik var dünde bir damla pembe leke geldi bugun de 1 damla kahverengi geldi sizce nedir bu
2 gün varken çıkar diye düşünüyorum geç döllenme olmadıysa

Aynen valla ne gzl kasette bile çıkıyorsa erken gebelikte daha çok belli olue o zaman bnm 2 gün kala bile 20 idi kan değerim:) kasette de yok gibiydi o yuzden kaset yapmıyorum hiç direk erken gebelik
ben de cuma bir erken gebelik yaparım gibi :)

İnşallah yapman insan ister istemez yapıyor. Hele ki ben sürekli nerde yanlış yapıyoruz madem sağlıklıysa diyorum. Ama olacağı varsa oluyor işte zamanı var demekki :) zaten bu ay olmazsa ben Ramazan’da düşünmüyorum temmuzda memlekete gideceğim o zaman da olmaz. Ağustos’ta devam edeceğim denemeye :)
Merhaba canim.
Sağlık açısından bir problem olmaması çok iyi .En azından aklını kurcalayan birsey olmaz. Bu ay geçti mi günün geldi mi regl bilmiyorum ama bence ara verme. Zaten bir haftalık bir dönem. 1 olur 2 olur mümkün oldugunca dene derim. Sen bilirsin tabi :)

çıkar canım hadi inşallah bebiştendir o :)

Merhaba. Benim de regl 2 gün kala kasık ağrılarım başladı. Gaz da vardı. Dıgerleri olmadı ama herkeste farklıdır. Normalde olmayan durumlarsa bence test yapın. Inşallah vardır bebiş. :)

Sizin için çok heyecanlandım. Belirtiler bana regl belirtisi gibi gelmedi. Hayırlısıysa güzel haberlerinizi alırız inşallah:anneadayı:
sabah kan vermiştim çok umutsuzdum şimdi sonucu aldım 79.01 çıkmış doktoru aradım adet gününüzde tekrar gelin dedi bu nedir anlamadım dikkat et yükselmesi lazım dedi şimdide bunu mu bekleyecem belirsizlik hala devam

X