Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canim adet duzenin nasil bilmiyorum ama ben adetim biter bitmez basladim bu ay ovulasyon testine 5.gün pik oldu suan beklemeye gectim tabi gunleri es gecmiyorum.. testim bittigi icin tekrar madim ama yarin alip durumum ne bakacam

Benimde tam 28 günde bir gelir adetim, dün adetim bitti bugün eşim şehirdışında testi harcamama gerek yok yarın dan itibaren bende başlıyorum artık teste

bendee varım :))) ama dahaa cokk varrr 14 mayıs zaman gecer mi ki?

Geçer geçer göz açıp kapayıncaya kadar inşallah

Benimde tam 28 günde bir gelir adetim, dün adetim bitti bugün eşim şehirdışında testi harcamama gerek yok yarın dan itibaren bende başlıyorum artık

hasi hayirlisi insAllah.. ben bugun yaptim yumurtlama bitmis artik beklemeye geciyorum hic yok denecek kadar az bir cizgi cikti.. hayirli zamanda hayirli evlatlarimiz olsun insAllah

hasi hayirlisi insAllah.. ben bugun yaptim yumurtlama bitmis artik beklemeye geciyorum hic yok denecek kadar az bir cizgi cikti.. hayirli zamanda hayirli evlatlarimiz olsun insAllah

Okuyorum sürekli burada, yumurtlama zamanı harici bile gebe kaldım diyorlar. Beklemeye çok fazla geçme, çalışmalara devam et yavaş yavaş

Okuyorum sürekli burada, yumurtlama zamanı harici bile gebe kaldım diyorlar. Beklemeye çok fazla geçme, çalışmalara devam et yavaş yavaş

aslinda ediyorduk ama esim rahatsizlandi o grip olunca yaklasmaz bana sana da bulastirmayayim diye.. ayy nasip insAllah yaa.. su mubarek gunlerde hakkimizda hayirli olan haberi aliriz

Ben de varım. Bat 8 mayıs. Önümüzdeki ay da olmazsa artık aşılama beni bekler İnşallah hepimiz önümüzdeki ay müjdeli haberleri veririz

Ben de varım taaa Mayıs sonunda 26 Mayıs gibi o aralar. Bu ay klomen kullandım ama hiç yumurtam yok insallin adetim 14 gün sonra gelirse tekrar tedavi baslayacak

Ben de varım. Bat 8 mayıs. Önümüzdeki ay da olmazsa artık aşılama beni bekler İnşallah hepimiz önümüzdeki ay müjdeli haberleri veririz

Ekledim canım listeye, dilerim aşılamaya gerek kalmaz ve mayısta hepimiz müjdeyi alırız

Ben de katilacagim buyük ihtimal
Normal bat 15 nisan ama bugün yarin olacam belirtilerim cok net
Çok üzgünüm ama hayirlisi olsun napim

O belirti bazen gebelik belirtisi bile olabiliyormuş, umudunu kesme sen genede canım İstersen bi erken gebelik testi al yap, yada hastane acilinde kan testi yaptırıver.

Ben de varım taaa Mayıs sonunda 26 Mayıs gibi o aralar. Bu ay klomen kullandım ama hiç yumurtam yok insallin adetim 14 gün sonra gelirse tekrar tedavi baslayacak

Ekledim listemize seni de. inş tedavin güzel sonuçlar canım, sağlıkla hamiş kalıp, sağlıkla dünyaya getirirsin bebeğini

Kızlar ben kafayı neye taktım şimdi de söyleyim, "kız bebek olması için yapılması gerekenler" . Artık bebek olmasını geçtim, kız için neler yapılır ona bakıyorum Tabii hep söylediğimiz gibi önce sağlıklı olsun yavrum. Çin takvimine göre bu ay hamile kalırsam kız. Ama çin takvimi tutmayanlar da oluyor. Var m bu konularda bilgisi olan.

Tamamen şans.. bizler XX, Erkekler XY cinsiyeti erkek belirliyor.hangi sperm hızlı davranırsa artık

Tamamen şans.. bizler XX, Erkekler XY cinsiyeti erkek belirliyor.hangi sperm hızlı davranırsa artık

Biliyorum böyle olduğunu canım ama, mesela şöyle bir durum var.

"Eğer çift erkek istiyorsa, döllenme annenin ovülasyon periyoduna en yakın zamanda gerçekleşmelidir. Eğer kız isteniyorsa ovülasyondan 3-4 gün önce döllenme olmalıdır. Teorik olarak bu metod işe yarıyor. Çünkü babadan gelen X kromozomlu gametler (kız) daha büyük ve daha yavaştır fakat uzun yaşarlar. Y kromozomlu gametler (erkek) ise daha küçük ve daha hızlıdır fakat kısa yaşarlar."

Forumda da bu konuda bir çok yazı var :)

bendede 2kiz olunca erkek nasip olursa istiyorum gecen ay basladim calismalara buay vegecen ay erkek ayi cin takvimine gore bende bu dogrultuda denemek istedim nasip isleri birazda tabiki

Bunlar masal muahbbetler birazcık :) Bilgi kirliliği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…