Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şöyle dur, böyle yat, bunu ye, onu iç gibi şeyler masal olabilir ama az önce yazdığım şeyi bir doktorun makalesinden kopyaladım.Masal değil, bilim yani...

Bilim? hangi bilimsel makale imiş o bir okuyayım link atarsan. : D

Kizlarrr bende varim benim de bat 3 mayis bende ilk defa bu ay ovulasyon testi kullanicam dun ve bugun yaptim testi bugun adetin 11. gunu ve dunkune gore daha belirgin cizgi insallah cift cizgiyi yakalarim da hamis olurum olmazsa mayista tedaviye basliycam bugun kandil birbirimiz icin dua edelim insallah dualarimiz kabul olur da bizde anne oluruz artik

Ekledim canım listeye seni de. Aynen inşallah bu gece ki dualarımız kabul olur Mayıs ayında hayırlı haberlerimizi alırız birbirimizin

yasmin89 merhabalae benimde bat 3 MAYIS.
Ağustos da 2. Bebeğimi kaybettim kürtaj oldum 12. Haftada ve ondan bu yana hamile kalamadım tekrar...

Beni de listeye ekler misiniz bat 6 mayıs

Ben de varım 6 mayıs :)

Benim de 9mayis :)
Bu ümitli bekleyise ben de katilayim

yasmin89 merhabalae benimde bat 3 MAYIS.
Ağustos da 2. Bebeğimi kaybettim kürtaj oldum 12. Haftada ve ondan bu yana hamile kalamadım tekrar...

Hepinizi ekledim
Aşağı yukarı 2 hafta kaldı sayılır, mayısın ilk haftası testleri yapmaya başlarım ben, çok sabırsız oluyorum ya

Rüveydacım inşallah bu ay sağlıkla gelir bebeğin sana ve sağlıkla alırsın kucağına

Klomen bitti perşembe Dr kontrolünü bekliyorum bakalım çatlatma iğnesi verecek mi? Ben yine de her ihtimale karşı gün aşırı ilişki uygulamasına başladım bu akşam da ovulasyon testine başlayacağım. Her yerden saldırıdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…