Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de katılıyorum aranıza yeni bat 17 mayıs

Merhaba, benim bat da 1 Mayıs. 28 yaşındayım şu an. Evleneli 1.5 yıl oldu. İlk 10 ay doğum kontrol hapı kullandım. Çok da kullanmak istemedim bıraktım. Ondan sonra 6-7 ay da korunduk. Geçenlerde bebiş istediğimize karar verdik artık. :) Yumurtlama döneminde de çalışmalara başladık. Bu ilk ay ve denemem. İnşallah herkes için hayırlısı ne ise o olur. :)

Kızlar şimdi doktordan çıktım. Klomen sonrası yumurta takibi için gitmiştim. Yumurtam 29 mm olmuş, kendiliğinden çatlayacak bugün yarın iğneye gerek yok dedi doktor. Bugün çalışmaya başlamak gerek

Yeni gelen arkadaşlarımızı da ekledim, gözümden kaçırdığım varsa yeniden yazabilir mi lütfen.

yasmin89 canim ovu testi yapmaya basladin mi?

Evet canım başladım 4 gündür, ilk günler çok hafif resmen hayal meyal çıkıyordu 2. çizgi . Dün akşam belirgindi ama iki çizgi aynı koyulukta değildi genede. Bu arada reglim bittiğinden beri gün aşırı ilişki yaşıyoruz genede nolur nolmaz.

Aynı yoldan gidiyoruz senle. Bende gün aşırı ilişki ve ovulasyon testi yapıyorum. İnş bu ay emeklerimizin sonucunu alırız.

Sakın boş geçirme hemen çalışmaya başla canım hayırlısıyla

Merhaba canım bende 28 yaşındayım, 2 yıllık evliyiz bizde. Senin gibi ilk yıl doğum kontrol hapı kullanıp bıraktım bende. Bizim de bu ay ikinci denememiz inş çok uzamadan hamile kalırız ikimizde

Hemen cikiyo mu cizgi sende 10 dk sonra tam net beliriyo cizgiler kontrol cizgisi bile basta yarim duruyo sonra beliriyo

Markadan markaya değişiyordur belki, benim 2-3 dk içinde çıkıyor. Laboquick marka canım.
Benimde aynisi aslinda o zaman 10 dk sonrasini dikkate almiycak miyim musait oldugun zamanda testlerin resmini atabilir misin canim

Benimde aynisi aslinda o zaman 10 dk sonrasini dikkate almiycak miyim musait oldugun zamanda testlerin resmini atabilir misin canim

Üsttekiler zorla görülüyor fotoda. En alttakinin fotosunu geç çektim o yüzden silinmeye başlamış, normalde tamamen alttaki koyuluk gibiydi dün akşam.

Eklentiler

• 53e5109a-7506-4021-991a-f067d73d2e6f.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 82
Üsttekiler zorla görülüyor fotoda. En alttakinin fotosunu geç çektim o yüzden silinmeye başlamış, normalde tamamen alttaki koyuluk gibiydi dün akşam.
Bunlarda benim iki gun once dun ve bugun bugunkunu simdi yaptim o yuzden boyle dun ne kadar koyu halbuki

Eklentiler

• 18ED2A53-A754-4925-8B70-B6C27B482F56.jpeg
    19,9 KB · Görüntüleme: 81
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…