Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydınnn test yaptım o kadar çokkkkk silikti ki çizgim iki gün sonra adet günüm o zaman tekrar yapıcam. Ama biliyorum benimle birlikte şuan Hepinizin güzel haberlerini bekliyorum

Canımmmm çok tebrik ederim , kesinleşsin listemize ekleyelim, nazar boncuğu koyalım adının yanına

Ya inşallah cumadan beri 7 24 buralarda kendıme benzer durumu yasayan var nı dıye beynımı yaktım . şuan da ne yapacagımı bılemedım hala kan testı yapnaya korkuyorum

Bence hemen git yaptır kurtul, hayırlı haberi al, kafan rahat olsun. Hamileliğinin tadını çıkartmaya başla

Günaydınnn test yaptım o kadar çokkkkk silikti ki çizgim iki gün sonra adet günüm o zaman tekrar yapıcam. Ama biliyorum benimle birlikte şuan Hepinizin güzel haberlerini bekliyorum
Canım sen hangı marka testten ogrendın, suan tatıl olduğu ıcın nobetcıden alıp tekrar yapayım dıyorum, ınsallah hamişizdir, grubumuzdan guzel haberler gelsin

Bugün adetimin geçeli 17.gun ara ara bel karın ağrısı o kadar sanki olacakmışım gibi ama olmuyorum içimyanıyo sıcak basıyo ateşim 36.4 bazen 36.2 bugün dilaltı ölçüm 36.8 ama test yapıyorum negatif

merhaba kızlar
nasılsınız?
heyecanlıyım ben bu ara yumurtlama zamanlarım

Yaa canım benim Allah gönlüne göre versinn çok güzel düşünmüşsün :) O zaman hamile olmus olursam benimde 5 haftalık oluyor ne guzel bir hayal

Ay hadi İnşallah ya harika olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…