Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yarın sabah yapıcam ilk idrar durumundan dolayı aldığım testin hassasiyeti 20 diye belirtilmiş. İnşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz
Umarım sende yarın sabah güzel sonuçlar görürsün canım Benim bat mayıs 18 beklemeye devam

@burcu_87 morceket @Why name is @eymecik @Misss_laviniaaa kızlarr nerdesiniz
Merhaba. :) Regl günüm yarın. Ama iki gündür kasıklarımda, reglde olduğundan çok daha şiddetli ağrılarım oldu. Özellikle dün gece. Uyuduktan bir saat sonra o şiddetli ağrıyla uyandım. Yarım saate geçti. Regl sancısına benziyor ama öyle olsaydı da reglimi olmuş olurdum. Sancılarım 2 gün öncesinden başlamaz hiç. Bilemiyorum ilk denememiz daha. :) Umudum da yoktu. Regl günüm geçtikten sonra test yapmayı düşünüyorum.

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım :) Belirtiler birbirini tutmuyor hiç, akışına bırakmak en güzeli herkes kendine ait bir süreç yaşıyor :)

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım :) Belirtiler birbirini tutmuyor hiç, akışına bırakmak en güzeli herkes kendine ait bir süreç yaşıyor :)
Sağol canım. :) Bu baya öne çıkan belirti. :) Bel ağrısı da oluyor arada. Normalde hiç olmaz bende. Bulantı falan da var ama komik geliyor. Hemen ilk zamanlarda böyle olur mu bilemiyorum. Eşim gülüyor artık bana. Psikolojik olarak belirti oluşturmuş da olabilirim. :)) Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Ya iki gün daha beklesen mi ki ? Ben kimyasal geçirdiğimde 3 gün kala 37 çıkmıştı

Vardiyalı çalışıyorum, çarşamba-perşembe-cuma akşam 10 da çıkıcam işten o saatten sonra yaptıramam sanırım o yüzden tek şansım bu akşam yada yarın akşam. Bakalım kendimi tutabilirsem en azından yarın akşam giderim belki. :)

Kizlar reglin 3.gunu hormon testi yaptrdm ama doktora gostermedim anlayanlar varsa yorumlayabilirler mi

Eklentiler

• Screenshot_20180430-144646~2.png
    40,3 KB · Görüntüleme: 73
Canım hormon tahlillerin iyi de şeker çıkmış sende var mıydı?
Yok kan alan arkadas ac karnina geldiniz dimi ddi bende aslinda sabah bi simit yemistim tok deseydim kan almaz diye evet ac karna ddm ondan mi fazla cikti acaba cnku burda hormon testinde ac tok farketmiyor demislerdi

Kizlar E2 hormonu kac olmali
30 ile 400 arasında olması gerekiyormuş netten bulduğum kadarıyla. Sizin biraz düşük çıkmış. Bence bir doktorunuza gösterin. Testin aç yapılması gerekiyorsa o şekilde gidin bence. Sonuçlar farklı çıkabilir.

Eklentiler

• Screenshot_20180430-164757.png
    135,4 KB · Görüntüleme: 34
  • Screenshot_20180430-164813.png
    117,9 KB · Görüntüleme: 35
Yok kan alan arkadas ac karnina geldiniz dimi ddi bende aslinda sabah bi simit yemistim tok deseydim kan almaz diye evet ac karna ddm ondan mi fazla cikti acaba cnku burda hormon testinde ac tok farketmiyor demislerdi
bu testleri aclık tokluk etkilemiyor diye biliyorum ama şeker testini etkiliyor canım e2 biraz düşük birde adetinin 3. gününde mi gitmiştin?

bu testleri aclık tokluk etkilemiyor diye biliyorum ama şeker testini etkiliyor canım e2 biraz düşük birde adetinin 3. gününde mi gitmiştin?
3 .gun sayilabilir ilk gun cok az kan gelior 2.gun normal oldgu icin aslinda 4.gun ama ddgim gibi ilk gun lekelenme gibi oldugundan dolayi 3.gun sayilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…