Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım, iyi değerlendir bu günleri

Bende heycanlıyım, bat ıma ve eşimin d gününe 4 gün kaldı

ay

hadi inşallahhhh güzel bir sürpriz yaparsın eşine gebelik testini güzel bir paket yap hediye ver :))

Kizlaaar test yapanlar fotosunu atsin ya bize de umut olsun, sonuçlarınızı yazin Rabbim bu ay hepimize yaşatsın bu mutluluğu

Kizcelerrr sonucu aldım Beta 26, şükürler olsun hamileyim bende Rabbim isteyen herkese nasip etsin, inşallah hepimize saglikli hayırlı evlatlar versin
Kuzum cok sevindim inanki, Allahim herkese versin kimseyi aratmasin. Belirtin var mıydı, bu ay kac kez ilişki oldu, neler yaptin anlatir misin
Bide ne zamandir istiyorsun, hayırlı olsun

Kuzum cok sevindim inanki, Allahim herkese versin kimseyi aratmasin. Belirtin var mıydı, bu ay kac kez ilişki oldu, neler yaptin anlatir misin
Bide ne zamandir istiyorsun, hayırlı olsun
Çok teşekkür ederim canım benim inşallah bu aralar burası da sizin güzel haberlerinizle de dolar
Hemen yazıyorum tüm ayrintilari

Kızlar ben 4 yıl olacak evleneli, biz uzunca süre düzene giremediğimizden bebik istemedik, ancak ben iki yıldır artık iyice istemeye başladım. Esimle de artik belli düzen oturtduğumuz için ama eşimi ikna etmesi kolay olmadı önce başka şeyler yoluna girsin durumumuz daha da iyi olsun diye, neyse velhasıl cevremizde tüp bebekle dahi çocuğu olmayan çok akrabamiz olduğundan artık denemelere başlayalım dedik. Ben eşime en erken üç ayda olur o zaman birşeyler daha yoluna oturur diyordum, çünkü olmayacağını düşünüyordum acikcasi

Öncelikle dua ile oldu diyebilirim ancak çünkü devamlı dua ediyordum, eşim seneye erteleyim diyor yaşım 28, uzun süre korunduk, ailem de o yirmi kişi tüp bebekle yıllar sonra çocuk sahibi olduğu için çok stres yapıyordum bu durumu.

Belirtilere gelirsem, ilişki olduğu gün sabahı nezle oldum ve o hafta gerçekten uykum arttı, kafamı koydugumda uyumak istiyordum, sonrasında goguslerim de çok çok hafif bir gariplik hissettim tarif edemeyeceğim birşeyler oluyor gibiydi içerde, ve son günlerde alt tarafları özellikle sağ gogsumde ağrı oldu ama bunlar hepinizde olan ağrılardan, sonrasinda ilişkiden 7 gün sonra kahverengi lekelenme geldi, kuru ama sulu olduğu için birazcık yayılmıştı belki bir çorba kaşığı bile degildi, ertesi gün doktora gittiğimde rahimde kalınlık var muhtemelen hamilesin dedi ama adete 9 gün olduğundan çıkmadı kanda

Cuma akşam yaptırmıştım 0 lardaydi ama demek ki bu uc günde artmış, benim erken öğrenmem gelen lekelenme nedeniyle oldu çünkü yumurtlama artık bitmiş adete de çok olduğundan işin peşine erkenden düşmüş oldum

Canım benim Hayırlı olsun, olmasına çok sevindim Rabbim herkese versin ınsallah bizlere de cok dua et. Sorun olmadığı halde olmayan mi dersin sorunu olupda doktorlarin bir türlü gorememesinden mi dersin bebeği olmayan o kadar cokki...

Hala soktayiz valla, demek ki dua saatine denk geldiİstanbulda Merkezefendi , Sümbül efendiye her gidişimde dua eder sadaka verirdim , ne kadar sukretsem , inşallah sağlıkla da gelir

Her dua edisimde ediyordum aslında olmayan isteyen herkese nasip olsun diye ve bundan sonra daha çok edicem çünkü çok iyi anlayabiliyorum , görümcem de sorunu olmadı halde henüz bebik sahibi olmadı ama ben inanıyorum ki isteyen herkese er ya da geç nasip olur, mucizelere inandiktan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…