Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
e2 de diğer hormonlar gibi dalgalanabiliyormus. doktor en dogru sekılde yorumlar canım. ciddi bir problem oldugunu sanmıyorum.
İnşallah ya bende sizler gibi bebis istiyorum rabbim hepimize nasip etsin.esimde tahlil yaptiracak inşallah ondada birsey çıkmaz

İnşallah ya bende sizler gibi bebis istiyorum rabbim hepimize nasip etsin.esimde tahlil yaptiracak inşallah ondada birsey çıkmaz
ya bir sey sorcam sen rumuzunu mu değiştirdin.? eskisi limonlutarçınlıkek di yanılmıyorsam. yada profil fotosu aynı :) inşallah bi problem cıkmaz diğer isteyenlerle beraber hepimiz bebek sahibi oluruz.

Kizlar reglin 3.gunu hormon testi yaptrdm ama doktora gostermedim anlayanlar varsa yorumlayabilirler mi
Sadece insülünde n anlıyorm oda yuksekmşş benim 39 Du doktor yüksek dedi ve sınırı 25 cıvarları, vucut sınırı aşınca daha cabuk katlanablrmşş onu düşürmeye çalışan n

Canım takvime güvenme, ben geçen ay takvime göre denedim ama olmadı. Bu ay ovulasyon testi yaptım takvimden 5 gün önce oldum resmen.

takvime göre ben 17. gün pik yakalamalıyım ama 14. gün pik oluyor ve 15. gün tekrar silikleşiyor
yalnızca takvim kullanıp ovulasyon yapmasam kaçırıcakmışım
hak veriyorum sana

Merhaba arkadaşlar benim de Bat 25 mayıs.
Sat 22 nisandı. 4 gün sürdü. Reglden hemen sonra yumurtladığımı düşünüyorum. 6. Ve 8. Günü ilişki oldu. Çalışmalara devam. İnşallah hepimiz güzel haberler alırız :)

Günaydınnn test yaptım o kadar çokkkkk silikti ki çizgim iki gün sonra adet günüm o zaman tekrar yapıcam. Ama biliyorum benimle birlikte şuan Hepinizin güzel haberlerini bekliyorum
gözün aydın cnm inşallah bebeğin seninledir :) Fotosu yüklesene testin

Günaydınnn test yaptım o kadar çokkkkk silikti ki çizgim iki gün sonra adet günüm o zaman tekrar yapıcam. Ama biliyorum benimle birlikte şuan Hepinizin güzel haberlerini bekliyorum
Günaydınn canım. Çoklk sevindim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Güzel haberler aldıkça kendimmiş gibi seviniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…