Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben bi tane aldm kaldı 40 alablcekler alsn en kısa sürede biterlmmm hem mubarak gunlere dua kardeşi olmuş olurzz

Senin 6 Mayısmş daha cok var aslında

Ben de dayanamadım erken gebelik testi yaptım yine negatif bazen diyorum sorunları olanlar daha şanslı bir şekilde sorunları tedavi edilip gebe kalıyorlar benim gibi sorun yok denilenler de her ay uğraş her ay hüsran ağlamaktan bi hal oldum artık

İnşallah en kısa zamanda nasip olur size de, benim ailemde sorun olmayıp hamile kalamayan yirmi kişi vardı, kimi doğal kimi tüp bebekle çok şükür kavuştular bebiklere, sabrın sonu selamettir inşallah en kısa zamanda beklentiniz olumlu sonuclanir, umutsuz olmak en yorucu şey sonucta

Bata kac var canim cok erken yaptiysan sonucun dogru olmayabilir

5 mayıs canım netten ultra erken gebelik testi almıştım 1 hafta önce yapılıyor onu yapmıştım tam 1 hafta var
Canım ultra erkenler de 6 gün önceye kadar belirleyebiliyor yani diyeceğim o ki ilerleyen günlerde yokmuş diye geçip gitme, tekrarla testini. Testlerin bir hassasiyeti oluyor örneğin 10 bchgye duyarlı oluyorlar ya da 20, 30.. Ve kabul edilen hamilelik sınırı 5 üstü. O sebeple örneğin senin o an değerin 6 ise çıkmayabilir.

Bende okuyabilirim kızlar. Meryem süresi mi Yasin mi ?
Meryem süresi okuyanlar sırayı takıp etsin namaz yok sadece Meryem suresi netten takıp etme oluyor mu olmuyor bilmıyorum ama okuyan sayı bilrsn ben 2 mayıs ta teslim edelim

Bu arada benim bat 9 mayıs 10 mayıstan önce test yapmayı dusnmuyrm hayırlısı artkk

Aynen cnm seni hatırladım bat nisan başlığından.. bakalım Mevla ne eyler ise güzel eyler, dediğin gibi hayırlı zamanda hayırlı evlat inşAllah

nisan olmadi cokta belirti var gibiydi kismet degilmis.. daha zamaninvar demkki hayirlisi insAllah

Meryem süresi okuyanlar sırayı takıp etsin namaz yok sadece Meryem suresi netten takıp etme oluyor mu olmuyor bilmıyorum ama okuyan sayı bilrsn ben 2 mayıs ta teslim edelim

bende okuyayim 1 tane insAllah 2 mayisa kadar.. hem yarin da beraat kandili insAllah dua edelim hep birlikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…