Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar örnek olsun die bişey anlatıcam
Bu ay ilk ama ilk defa tamam mı
Öbür aylar ömrümde yaşamadığım bişey oldu
Göğsüme iğne Batar gibi sızlıyo 3-5 saniye devam edio
Ama fos çıktı :))
Adet oldum
Geçen ay da ilk kez yaşadığım olay ve hâlâ şaşkınım
Göğsümde üç dört damar kocaman belirdi
Hamilelik belirtisi olduğunu hiç duymadım Kİ piskolojik olsun
Netten baktım hamilelik belirtisiymiş
Sonuç yine regl oldum
O damarda var bişey vücudum hazırlanıyor desem iki ay oldu anlamadım bu işi

Benim de öyle kanamam Yok ama tutundun diye verdi. Çok yeni olduğu için. Benim çünk bazen adet sancısı gibi giriyordu onu duyunca verdi

Ay inşallah inşallh güzel haberler ver ben sende bişeyler var diye düşünüyorum

Sağol canım ben de adet oldum yine ya hayırlısı artık
Hayırlısı olsun umudunu yitirme zamanı geldiğinde olacak diye düşün olmuyor mu sorun mu var diye düşünme. Ben bu ay ondan mı bilmiyorum ama bi akrabamız belime masaj gibi bişey yaptı yakı yapıştırdı. Bilmiyorum omu işe yaradı ama

Selam hanımlar.. ben bu ay ovülasyon testi kullanıp tam yumurtlama günümü değerlendirdim. 16 mayısta pik yaptı. 16 ve 17 mayısta ilişki oldu. İlişkiden sonra 1 hafta kasık ağrısı oldu. Hem batma hem ağrı hatta bazen sağ bacağıma vuruyodu ağrı. Ama 2 gündür geçti ağrım. Sadece dün gece sahurda biraz hissettirdi kendini. Bat tarihim 31 mayıs. Ben de bugün erken gebelik testi yaptım. İlk başta bi çizgi görür gibi oldum ama kayboldu. Hatta beyaz bi çizgi var gibi görünüyo. 8 aydır bekliyoruz ilk defa bu kadar belirti hissetmiştim benim gibi belirtileri başta yoğun olup adete yaklaştıkça kaybolan var mı ?

Gunaydin kizlar geceleyin reglm geldi 1 gun erken oldm ilkte morelim bozuldu sonra amann neyse ddim bende artik takmicam beklicem sadece geleceği gunu

Gunaydin kizlar geceleyin reglm geldi 1 gun erken oldm ilkte morelim bozuldu sonra amann neyse ddim bende artik takmicam beklicem sadece geleceği gunu
Moralini bozma canim yeni bebisler icin bizim cok daha guclu olmamiz lazim hem bedenen hem psikolojik o yuzden akisina birak Rabbim en guzel zamanda nasip edecektir bol dua et

Ben hala adet olmadım dün bi idrar teati yaptım yine negatif ne zaman olucam bilmiyorum inş en kısa zamanda olurrum
Kac gün geçmisti? Acaba doktora mi gitsen belki de adet olamiyorsun stres oldu en azindan söktürücü verir ya da gec dollenme mi oldu acaba?

Kac gün geçmisti? Acaba doktora mi gitsen belki de adet olamiyorsun stres oldu en azindan söktürücü verir ya da gec dollenme mi oldu acaba?
Canım 1 hafta geçti geç döllenme dahi olsa belli olurdu diye tahmin ediyorum artık ya brn söktürücüleri çok sağlıklı bulmuyorum hafta içi doktora gideceğim bakalım senede 1 yadda 2 kez oluyor böyle ama işte sebepsiz hava ve mevsim değişimi sanırım e bi de hamile olmayı istedim psikolojik olarakta geciktirmiş olabilirim

Allah yavrularini sana bagislasin. Annelik duygusunu tattigin icin eminim bizlerden daha farkli hissediyorsundur. Insaallah diger yavruna da sag salim kavusursun seneye bu gunlerde ikisini de sevmeye gidersin :)
Ayy canım inşallah ya. Senin güzel haberlerini bekliyorum sabırsızlıkla
Amin insallah. Hepimiz sağ salim kavuşalım kuzulara.
Biz de hemen olmayacağını düşünerek düşündüğüm tarihten birkaç ay erken başladık. Ama nasip bu zamanaymış demek ki. Allah izin verirse 4 yaş olacak aralarında kuzularımın.

Canım benim Bata kadar cok yoğun adet agrilarım oldu. Bat günü yok denecek kadar azaldı. Bugün iki gün geçti tamamen kesildi. Dün testte pozitif çıktı.

Nasıl birşeydi tatlım tarif eder misin öyle şeyler varmış geçen anneannem de söylemişti ama tam olarak Nasıl yapılıyor bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…