Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım 1 hafta geçti geç döllenme dahi olsa belli olurdu diye tahmin ediyorum artık ya brn söktürücüleri çok sağlıklı bulmuyorum hafta içi doktora gideceğim bakalım senede 1 yadda 2 kez oluyor böyle ama işte sebepsiz hava ve mevsim değişimi sanırım e bi de hamile olmayı istedim psikolojik olarakta geciktirmiş olabilirim
Olabilir canim psikoloji cok etken boye durumlarda ben bekarken iki ay olmamistim universite sinavina hazirlanirken sonra doktor ilac yazdi oyle regl oldum gercekten rahat olmak lazim

Nasıl birşeydi tatlım tarif eder misin öyle şeyler varmış geçen anneannem de söylemişti ama tam olarak Nasıl yapılıyor bilmiyorum
O gittiğim kadın o işlerden anlayan bi kadınmış. Yüzüstü uzandım belime masaj yaptı derimi tuttu hafif kaldırır gibi yaptı kıt kıt ses geldi. En son yakıyı belime yapıştırdı. Normalde kendi çıkacak dediler ama ben bir hafta tuttum dayanamadım çıkarttım çünkü etkisi kalmamıştı. Tam yumurtlama günü yapıştırdık. Normalde daha önceden yapıştırın diyorlar yumurtlama günü çıkarın diyorlar ama şansıma benim yumurtlama gümüm sanırım bir hafta sonraymış ben çıkarttıktan sonra yumurtlama oldu sanırım

Kizlar bir sorum olacak soğan kürü ile bal tarcin corekotu kuru beraber yapilir mi ayni zamanda tuketilebilir mi bilgisi olan var mi?

İnşallah canım. 3 yaşında bir oğlum var. Öğrendiğimden beri ona kıyamıyorum nedense. Hâlbuki kardeş sevdası bebek istememizde büyük etken olmuştu. Bu gece kaç kere gittim sevdim uykusunda. Annelik çok farklı. Allah layıkıyla yapabilecek herkese nasip etsin. Bizlere de vatana millete ümmete hayirli evlat yetiştirebilmeyi nasip etsin.
Hayirli olsun canim.. ben de kizima kardes istiyorum.cok sevindim adina

O gittiğim kadın o işlerden anlayan bi kadınmış. Yüzüstü uzandım belime masaj yaptı derimi tuttu hafif kaldırır gibi yaptı kıt kıt ses geldi. En son yakıyı belime yapıştırdı. Normalde kendi çıkacak dediler ama ben bir hafta tuttum dayanamadım çıkarttım çünkü etkisi kalmamıştı. Tam yumurtlama günü yapıştırdık. Normalde daha önceden yapıştırın diyorlar yumurtlama günü çıkarın diyorlar ama şansıma benim yumurtlama gümüm sanırım bir hafta sonraymış ben çıkarttıktan sonra yumurtlama oldu sanırım
Anladım canım çok teşekkür ederim bu işi bilmeyen biride yapsa olur mu acaba birde ince belinden mi etleri tutup tutup çekiyordu tam tarif eder misin tatlım reglim bitince anneme yaptırayım

Anladım canım çok teşekkür ederim bu işi bilmeyen biride yapsa olur mu acaba birde ince belinden mi etleri tutup tutup çekiyordu tam tarif eder misin tatlım reglim bitince anneme yaptırayım
Çok afedersin kalçamın üst kısmından başlayıp sırtıma doğru derimi hafif tuttu yukarı çekti ve belimi yanlara doğru ovaladı elini yana doğru sürükler gibi yaptı

Merhaba arkadaşlar benim bat 25 mayıstı. 2 gün gecikti. 2 gündür bazen pembe bazen kahverengi leke geliyor peçeteye. Adetim mi başlayacak yoksa yerleşme kanaması dedikleri böyle mi oluyor bilmiyorum, çok endişeliyim. Adete 2 gün kala idrar testi negatif çıkmıştı. Şimdi yapsam varsa çıkar mı acaba..

Merhaba arkadaşlar benim bat 25 mayıstı. 2 gün gecikti. 2 gündür bazen pembe bazen kahverengi leke geliyor peçeteye. Adetim mi başlayacak yoksa yerleşme kanaması dedikleri böyle mi oluyor bilmiyorum, çok endişeliyim. Adete 2 gün kala idrar testi negatif çıkmıştı. Şimdi yapsam varsa çıkar mı acaba..
Bence çıkar canim bir yap istersen.

Benim adetim de 2 gün geçti ama bata 2 gün kala test negatifti 3 gündür çok ağrım oluyor ayaklarım uyuşuyor tam oldum artık regl diyorum ama olmamış oluyorum. Galiba adetim yine gecikcek

Arkadaşlar tekrar merhaba... ilk aşılamamı oldum 14. Gün adet oldum ama normal adetti.. pıhtılı ve ağrılı.. adetimin 2. Günü doktor kontrolüne gittim karından ultrasonla baktı, kist oluşmadıysa 2. Aşılamanı yapalım diye. Adet bitiminde rahim filmi çektir bir de dedi. Bugün 6. Günü ama çok az kahverengi akıntım var.hala bitmedi. Normalde 4 günde biterdi.Sizce hala gebelik şansım var mıdır?

Kızlar testlerime bakabilir misiniz? Siz de negatif mi görüyorsunuz yoksa hayalet çizgi var mı
20180528_134458.jpg
20180528_134432.jpg

Arkadaşlar tekrar merhaba... ilk aşılamamı oldum 14. Gün adet oldum ama normal adetti.. pıhtılı ve ağrılı.. adetimin 2. Günü doktor kontrolüne gittim karından ultrasonla baktı, kist oluşmadıysa 2. Aşılamanı yapalım diye. Adet bitiminde rahim filmi çektir bir de dedi. Bugün 6. Günü ama çok az kahverengi akıntım var.hala bitmedi. Normalde 4 günde biterdi.Sizce hala gebelik şansım var mıdır?
Yok canım adet olmuşsun, bu ay nasip olur insallah

Ben malesef negatif görüyorum canim ya:KK43:
Benimde 2 haziran bat demin pembe akintı gelmis heralde bu seferde olmadi dun de belimden adet sancisi gibi tuttu, 1 hafta kala kendini belli etmeye başlar malesef benimki. Bat ne zamandı senin
Bat çarş günü canım benim. Önümüzdeki aya kaldı ümitler

X