Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim de dun ilk defa bu kadar cok oldu ve uzun surdu yaklasik 2 dk kadar. yani eger bu yerlesmeyse ben ne zaman test yapsam cikar acaba
Canım bence bekle. Ben bekledim sürpriz oldu acikcasi beklemiyordum. Erken gebelik testlerine o kadar para vermeye değmez. Gercekligine de ben pek inanmiyorum. Kafana takma. Çabuk geçer zaman.
Ayy ne güzel benim 4+4 de alttan keseyi görmüştük bugün 5+3 olduk muhtemelen kalp atışı rabbimin izni ile başlamıştır zor tutuyorum kendimi ama 7haftaya kadar beklicem
Ben ilk gebeliğimde 7. Haftada gitmiştim. Keseyi de kalp atışını da duymustum.
Açıkçası vajinal ultrasona girmek de istemiyorum :KK43: yine gec mi gitsem diye düşünüyorum.

Çok güzel yaa bir hamiş daha çıktı tebrik ederim Allah tamamına erdirsin inşallah
Sağol canim teşekkür ederim :)
Yaaa maşallah subhanallah. Rabbim nazarlardan korusun sizi.. sağlıkla sıhhatle kucağına almayı kolay doğumlar nasip eder Rabbim inşallah. Bizlere de dua et bizde burada böyle güzel haberleri sizlerle paylaşalım inşallah :)
Sen böyle güzel dualar edersin de ben etmez miyim arkadaşım :) İnsallah hamilelik topicinde de beraber oluruz.
Ben de diyordum. Acaba ben de hamileyim yazar mıyım birgün diye. Yazdim elhamdülillah Rabbim nasip etti. İnşallah sizlerden de güzel haberler aliriz cok isterim.

Canım bence bekle. Ben bekledim sürpriz oldu acikcasi beklemiyordum. Erken gebelik testlerine o kadar para vermeye değmez. Gercekligine de ben pek inanmiyorum. Kafana takma. Çabuk geçer zaman.

Ben ilk gebeliğimde 7. Haftada gitmiştim. Keseyi de kalp atışını da duymustum.
Açıkçası vajinal ultrasona girmek de istemiyorum :KK43: yine gec mi gitsem diye düşünüyorum.

Sağol canim teşekkür ederim :)

Sen böyle güzel dualar edersin de ben etmez miyim arkadaşım :) İnsallah hamilelik topicinde de beraber oluruz.
Ben de diyordum. Acaba ben de hamileyim yazar mıyım birgün diye. Yazdim elhamdülillah Rabbim nasip etti. İnşallah sizlerden de güzel haberler aliriz cok isterim.
Ben vajinal yolla gördüm canim sonra hic kanama falan olmadi nasip insallah sıkıntı olmaz 7hafyalik gittin peli daha sonra noldu canim özür dilerim.bilmiyirumda

Ben vajinal yolla gördüm canim sonra hic kanama falan olmadi nasip insallah sıkıntı olmaz 7hafyalik gittin peli daha sonra noldu canim özür dilerim.bilmiyirumda
Yani ilk 7. Haftada gitmiştim. Keseyi gördüm. Kalp atışını duydum. Kan tahlillerine de o zaman bakılmıştı. Sonra rutin kontrollere devam ettim.
Testten mi kaynaklanıyor koyuluk bilmiyorum. Belki de iftara yakın yaptığım için bu kadar koyu oldu.

Yani ilk 7. Haftada gitmiştim. Keseyi gördüm. Kalp atışını duydum. Kan tahlillerine de o zaman bakılmıştı. Sonra rutin kontrollere devam ettim.
Testten mi kaynaklanıyor koyuluk bilmiyorum. Belki de iftara yakın yaptığım için bu kadar koyu oldu.
Canim yani ikinci bu bebis senin anladim ama güzel çıkmış cizGin hayirkisi ile gelsin bebegin ranbim karnında gösterdiği gibi kucağında da göstermek nasip.etsin

Evet s i d e l y a s i d e l y a canim haklisin cok para gercekten bende ilk gebelikte once erken gebelik yapmistim negatifti bir hafta sonra kaset tipi olan pozitif gostermisti. Zaten kaldi 7 gun yoksa da kendimi bosuna uzmiyim nasip deyip beklemek en iyisi galiba. senin ikinci mi olacak kismetse?
İnşallah canım. 3 yaşında bir oğlum var. Öğrendiğimden beri ona kıyamıyorum nedense. Hâlbuki kardeş sevdası bebek istememizde büyük etken olmuştu. Bu gece kaç kere gittim sevdim uykusunda. Annelik çok farklı. Allah layıkıyla yapabilecek herkese nasip etsin. Bizlere de vatana millete ümmete hayirli evlat yetiştirebilmeyi nasip etsin.

Kızlar gebeliğini ovulasyon testiyle öğrenen var mı? Benim bata 4 gün kaldı ama ovulasyon testim tekrar koyulaşmaya başladı.

Eklentiler

• 941BB5FE-6A62-46E3-986C-C1569480C969.jpeg
    941BB5FE-6A62-46E3-986C-C1569480C969.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 44
İnşallah canım. 3 yaşında bir oğlum var. Öğrendiğimden beri ona kıyamıyorum nedense. Hâlbuki kardeş sevdası bebek istememizde büyük etken olmuştu. Bu gece kaç kere gittim sevdim uykusunda. Annelik çok farklı. Allah layıkıyla yapabilecek herkese nasip etsin. Bizlere de vatana millete ümmete hayirli evlat yetiştirebilmeyi nasip etsin.
Allah yavrularini sana bagislasin. Annelik duygusunu tattigin icin eminim bizlerden daha farkli hissediyorsundur. Insaallah diger yavruna da sag salim kavusursun seneye bu gunlerde ikisini de sevmeye gidersin :)

Amin inşallah canim 5+3olduk 12 den sonra :) hayırlısı ile gelsin bebis sağlıkla inşallah bu bebis de kiz olsun:)
Maşallah sağlıkla gelissinler inşallah miniklerimiz allah saglikla ve hayırlısı ile nasip etsin inşallah kız olsa çok sevinirim ama oğlum erkekse dogur dedi :))

Canım keşke bende çok önceleri ikinci kuzunun niyetine girse idim oğlum kuzum doğduğunda 11 yaşında olacak Allah izin verirse ben o dönemde ikinciyi aklıma bile getiriyordum getirdigimde de rabbim nasip etmedi 5-6 yıl bekledim oğlum tek başına büyüdü o yüzden hiç üzülme yavruna en güzel hediye veriyorsun sağlıkla gelsin minigin insallah

Kızlar gebeliğini ovulasyon testiyle öğrenen var mı? Benim bata 4 gün kaldı ama ovulasyon testim tekrar koyulaşmaya başladı.
Bende de buna benzer bir sonuc vardı ama hamile değilim ovulasyon testinde tnin çok daha koyu olması lazımmış öyle biliyorum sen yinede idrar testi kullan daha garanti bi sonuç alırsın umarım hamilesindir

Güzeller güzeli arkadaşlarım napiosuniz nasılsınız bu aralar fenayım ya progestoron ilacı beni mahvetti aşırı uyku halil.var başımı kaldıramıyorum 5+2 olduk bugün 6.haftanın içindeyiz sizler nasılsınız Repse Repse Greensey Greensey :) bu arada kimler bebislerini öğrendi sağlıkla gelsin kuzular
Ben de onu kullanıyorum dün sabah çok başım döndü. Ama daha sonra içtiklerinde dönmedi. Hep uyumak istiyorum bende. 9 da yatıyorum kaç gündür sahura kalkıyorum geri yatıyorum. Ben alı gidip kesin öğreneceğim inşallah :)

X