Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu ay bende soğan kürü folbiol kullandım eğer hamileysem soğan kürününde faydası var derim yani

Bu ay bende soğan kürü folbiol kullandım eğer hamileysem soğan kürününde faydası var derim yani
Ay ben de bu ay umutluyum garip şekilde çünkü soğan kürü kullandım inofolic kullandım ayın 15 gün falan eşime keçiboynuzu özü yedirdim Ama bir arkadaşım soğan kürümden sonraki ay kalmış gebe

Ben içtiğim akşam ilişkiye girmiştik olmuşsa o zaman olmuştur

Ben adetim gecikince adet söksün diye içmeye başladım 5.gün adet oldum sonra 15e tamamladım
Normalde adetle birlikte başlanıyo dimi? Faydalarını gördün mü peki canım ?

Ben adet bittikten 5 gün sonra yumurtluyorum da o esnada içmeye devam ederken birliktelik olması sorun oluşturur mu içerken hamile kalanlar var galiba

Yani onu kullandığım andan itibaren ay boyunca çok sık kasık ağrım oldu ve biraz akıntım oldu çok değil bugünlerde de ağrım var eğer adet olursam da faydası olmuş olacak gebe kalırsam da ama yumurtlayana kadar içilir yazıyordu adet bittikten iki gin sonra başlanıyordu. Senin yumrtlaman erken oluyorsa adetten önce başla istersen

Anladım canım çok sağol , benim durumum biraz daha karışık oldugu icin bilincsizce bisey yapmıyım o zaman bu ay normal deneyeyim ovulasyon testleriyle. Olmazsa diğer ay başlarım soğandır incirdir patatestir her ney ise:))))

sen daha iyi bilirsin kendini canım benim adet düzenlesin diye içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…