Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende hala adet olmadim ya cildirmak uzereyim ☹ bat 13 mayisti 3 4 gun sonra idrar testi yaptim negatif cikti.pazartesi gunu de kan verdim negatif ama hala gelen giden yok ☹☹

Bende hala adet olmadim ya cildirmak uzereyim ☹ bat 13 mayisti 3 4 gun sonra idrar testi yaptim negatif cikti.pazartesi gunu de kan verdim negatif ama hala gelen giden yok ☹☹
Benimde 4gün geçti adetim kan testi yapmaya korkuyorum resmen pazartesi idrar yaptım bişey çıkmadı hala bekliyorum belki geç döllenmedir diye

Benimde 4gün geçti adetim kan testi yapmaya korkuyorum resmen pazartesi idrar yaptım bişey çıkmadı hala bekliyorum belki geç döllenmedir diye
Insallah oyledir canim ya benim 11.ci gunum cok sıkildm bu durumdan.bende pazartesi doktora gidicem bakalim neden bu kadar geciikti

Insallah oyledir canim ya benim 11.ci gunum cok sıkildm bu durumdan.bende pazartesi doktora gidicem bakalim neden bu kadar geciikti
Aslında stresten gecikiyor beynimizi hamileliğe adapte ettiğimiz için havalarda bu aralar sıcak ondanda oluyor hakkımız da hayırlısı canım inşallah bi an önce beklediğimiz bebeklerimize kavuşuruz

Yani imkansız artık eminim 4 test te pozitif dün silikti bugün bariz belli 2. Çizgi yanılma ihtimali olamaz dimi 4 ününde farklı marka

Canım sen bariz hamilesin şimdi kan testi yaptır ya da yaptırdıysan sonucu bekle cünkü hamilr olmasan ikinci cizgi bu sekilde net çıkmaz hayırlı uğurlu olsun bizede dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…