Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

yaa canım o kadar çok sevindim ki ne kadar beklediğini biliyorum rabbim sonunda sesini duydu çok mutlu oldum gerçekten hadi kan vermeye git inşallah güzel değerler çıkar

yaa canım o kadar çok sevindim ki ne kadar beklediğini biliyorum rabbim sonunda sesini duydu çok mutlu oldum gerçekten hadi kan vermeye git inşallah güzel değerler çıkar
Evet çok istiyordum çok şükür oldu sanırım Kan a yarın baktırayım diyorum inşallah düzenli ilerler herşey isteyen herkese nasip etsin hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum

Evet çok istiyordum çok şükür oldu sanırım Kan a yarın baktırayım diyorum inşallah düzenli ilerler herşey isteyen herkese nasip etsin hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum

inşallah güzel haberler alırsın canım ama bence bugün git yarını bekleme

Canim tebrik ederim hayirli olsun

Gayet görünüyor cnm. Çok sevindim hayırlı olsun :)

Çok teşekkür ederim inşallah tüm isteyenlere nasip eder Allah bu haberi alan herkes saglıkla kucağına alsın düşüğün acısını bildiğim için korkuyorum biraz

Allah içine sinerek tamamına erdirsin cnm. İlk bebeğin mi olacak nasipse? Bu arada eşine katılıyorum, çok dillendirmeyin. Bir şey çok dillendiğinde mutlaka nazar oluyor.

Allah içine sinerek tamamına erdirsin cnm. İlk bebeğin mi olacak nasipse? Bu arada eşine katılıyorum, çok dillendirmeyin. Bir şey çok dillendiğinde mutlaka nazar oluyor.
Evet ilk bebeğim olacak daha 8 aylık evliyiz hatta bugün tam 8.ayımız :)ben geçen sefer çok dillendirdim herkese duyurdum. ikinci ayımda hamile kalmıştım keseyi gördük düşük yaptım 5 ay önce düşük yaptım Allah kimseye yaşatmasın

amin kalp atışı duyana kadar söyleme canım

Insaallah bu sefer kotu birsey olmayacak hep olumlu dusun kendini ve minigini strese sokma hayirli olsun saglikla kucagina al insaallah :)

Canim tebrik ederim ya bizlere de dua et insallah hamis olmayan bir kisi bile kalmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…