Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bata 5 gün var. İliskinin üstünden 9 gün gecmis , test sonuç vermez gibi geliyo mantıken:işsiz: bazılarınız 4-5 gün kala testte öğrenmiş hamileliği gerçekten mümkün mü iliskiden 9/10 gün sonra testte çıkması?
Mumkun cnm tabii eger dollenme olduysa...benim bat a 7 gun kala çıktı...

Selam kizlar ben hala test falan yapmadım carsamba günü doktora girmeyi düşünüyorum... ne varsa orda öğreneyim... yeni hamileler katildi mi aramiza...?

Kizlar bu gun test yaptim neqativ cikti kimyasalmi acaba ? :KK43: halbuki iki gun evvel farkli markalar da pozitiv cikmisdi hemde beklemeden.kan degerimde 6 cikti ama bu gun neqativ birazcik umudum vardi oda gitti artik

Önce kahve leke gelir yavaş yavaş rengi koyulaşır cnm . Bat 21 22 si aslında bazen bir iki gün geç geliyo diye öyle yazdırmıştım . Karnımda ağrıyo devamı gelmesin diye dua ediyorum .
Senin ikinci mi olacak canim hayırlısıyla ?
İnşallah hamileyiZdir cnm. Bakalım olmazsa yarın ilk idrarla ya da yarın iftardan önceki idrarla yaparım. Oruçta ters oluyor tüm gün susuz kalınca iftar öncesi idrar daha konsantre olur diye düşünüyorum.??

İnşallah cnmmm..:KK200:
Evet canim. İlk hamileliğimde de yine böyle ramazan ayına denk gelmisti. Bat iki gün geçti öğlen yaptim test net cikmisti.

Kizlar bu gun test yaptim neqativ cikti kimyasalmi acaba ? :KK43: halbuki iki gun evvel farkli markalar da pozitiv cikmisdi hemde beklemeden.kan degerimde 6 cikti ama bu gun neqativ birazcik umudum vardi oda gitti artik
Canim demekki kimyasal oldu sifirlandi belki degerin o yuzden ikinci cizgi cikmamistir baska bir test de dene istersen reglin gelmezse yarin bir kanda baktir tekrar

Doktorunla bi konus bakalim canim..kimyasal gebelik nasil oluyor bilmiyorum ama degerin azalıyormus..olmadi tekrar kan vereceksin
.batin ne zamandi..

Kızlarrr... adetten 5 gün önce kanda negatif çıktı. Adetim şu an beş gün gecikti test yaptım. Ve sanırım hamileyim ama silik görünüyor. Gerçekte daha belirgin. Sanırım geç döllenme. Bir kaç gün sonra tekrar yapacağım

Eklentiler

• F387E18C-EF9A-4C5A-992B-4FEB831A9751.jpeg
    F387E18C-EF9A-4C5A-992B-4FEB831A9751.jpeg
    32,7 KB · Görüntüleme: 104
Kızlarrr... adetten 5 gün önce kanda negatif çıktı. Adetim şu an beş gün gecikti test yaptım. Ve sanırım hamileyim ama silik görünüyor. Gerçekte daha belirgin. Sanırım geç döllenme. Bir kaç gün sonra tekrar yapacağım
Gölge gibi belli birşey var gözüküyor hadi gözün aydın canım:halay:

evet canım görüyorum silik çizgiyi bence hamilesin tebrik ederim

X