Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1.5 yıldır evliyim 5 aydır korunmuyoruz ama ilk defa bu ay takip ettim yumurtlama günlerimi
Hadi inşallah rabbim nasip eylesin bende 8 aydır evliyim hic korunmadik neden olmuyor anlamış değilim hormon tahlili de yaptirdim birşey çıkmadı değerlerim normal sadece idrar yollarımda enfeksiyon var her türlü tedavi gördüm ama geçmedi bir türlü acaba ondan mi olmuyor bilmiyorum

Hakkimizda hayirlisi olsun inşallah canım hepimizin.
Çok degisik birsey ya. Ben de göğüslerde hassasiyet sızı olmuyor diye düşünüyorum. Bir anda sızı geliyor. Kendimi dinliyorum resmen
Biraz önce lavoboya gittim iç çamaşırımda turuncumsu leke vardı . Bu ayda olmadıysa çok üzüldüm . Şuan resmen yıkıldım . Adet ağrılarım başladı . Kendime belirti arıyormuşum

Biraz önce lavoboya gittim iç çamaşırımda turuncumsu leke vardı . Bu ayda olmadıysa çok üzüldüm . Şuan resmen yıkıldım . Adet ağrılarım başladı . Kendime belirti arıyormuşum
Normalde reglin bu şekilde mı gelir canım? Senin bat da 24 mayısmış. Belki adet kanaması değildir. Öyleyse de üzülme. Rabbim en iyisini bilir. Vardir bunda da hayr.

Günaydınlar :) bugün 5. Gün test yapacağım eğer eve gidene kadar adet olmazsam test alıp yapacağım inşallah pozitif çıkar . Belirti yok sadece sağ kasıgım ağrıyor başka yok

Bu sabah test yaptım adetim 2 gün gecikmişti hala da olmadım bebetime diye bir marka gebelik testiyle yine negatif demekki hiçbişey yok
Benim de adetten 5 gün önce kan testinde negatif çıktı. Adetim 5 gün gecikti belki geç döllenme vardır umuduyla bekliyorum bugün test yapacağım. Sen de bekle bakalım belki sonra çıkar

Benim de adetten 5 gün önce kan testinde negatif çıktı. Adetim 5 gün gecikti belki geç döllenme vardır umuduyla bekliyorum bugün test yapacağım. Sen de bekle bakalım belki sonra çıkar
Anlamıyorum deliricem resmen az önce beyaz parça gibi akıntı geldi yine gögüs uçlarım hassas hala ama ne hamileyim ne de adet olabiliyorum çok can sıkıcı ya

Bu sabah test yaptım adetim 2 gün gecikmişti hala da olmadım bebetime diye bir marka gebelik testiyle yine negatif demekki hiçbişey yok

Normalde adetiniz gecikir mi kızlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…