Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya normalde gecikmez benim 1-2 en cok ama bilemedim ya parça parça beyaz akıntı gelmesi kar gibi su gibi değil ve meme ucu hassasiyeti falan kafamı karıştırdı neyse sonuc cıkardı gerçi hiçbişey yok değilim kabullenmem lazım..
Benim de adetten önce kahverengi leke gelirdi. Bir kaç gün geldi sonra bat günümden beri kremsi akıntı geliyor

Bata 4 gün kaldı kızlar. Prediktör yapayım mı sizceee? Karın ve yum.bölgemde kasılma ve batmalar mevcut. 2 gündür de hafif bir kabızlık söz konusu. Bazen başım dönüyor. İçim çekiliyor gibi. Ama malum oruç da olunca karışıyor. (Gerçi açlığa dayanıklıyımdır elh.) 18.gün LH pik yaptı. 16-19-20-22 çalışma günlerimiz. Yorumları bekliyorum :)

Bata 4 gün kaldı kızlar. Prediktör yapayım mı sizceee? Karın ve yum.bölgemde kasılma ve batmalar mevcut. 2 gündür de hafif bir kabızlık söz konusu. Bazen başım dönüyor. İçim çekiliyor gibi. Ama malum oruç da olunca karışıyor. (Gerçi açlığa dayanıklıyımdır elh.) 18.gün LH pik yaptı. 16-19-20-22 çalışma günlerimiz. Yorumları bekliyorum :)
Yarın sabah ilk idrarla yap bence :)

Ben de senin gibiyim canım. Oruç beni çok zorlamazdı normalde. Ama bu kez çok halsiz kalıyorum. Hâlâ alışamadım.

Normalde reglin bu şekilde mı gelir canım? Senin bat da 24 mayısmış. Belki adet kanaması değildir. Öyleyse de üzülme. Rabbim en iyisini bilir. Vardir bunda da hayr.
Önce kahve leke gelir yavaş yavaş rengi koyulaşır cnm . Bat 21 22 si aslında bazen bir iki gün geç geliyo diye öyle yazdırmıştım . Karnımda ağrıyo devamı gelmesin diye dua ediyorum .

Bu sabah test yaptım adetim 2 gün gecikmişti hala da olmadım bebetime diye bir marka gebelik testiyle yine negatif demekki hiçbişey yok:kızgın::kızgın:
Dur bakalim..bi kac gun daha bekle..batima 10 gun var ve ben test yapmaya korkuyorum..bi kac kere reglm bi hafta gecikti.tamamen pakolojik.beynm vucudumu yonlendiriyor resmen..hayirlisi..

Ya normalde gecikmez benim 1-2 en cok ama bilemedim ya parça parça beyaz akıntı gelmesi kar gibi su gibi değil ve meme ucu hassasiyeti falan kafamı karıştırdı neyse sonuc cıkardı gerçi hiçbişey yok değilim kabullenmem lazım..
Kan testi yaptir..gercegi ogrenince vücut normal tepkiler vermeye basliyor..

Vala cok güzel degerlendirmissin hayirlisi...insalah gebesindir..

Ben de senin gibiyim canım. Oruç beni çok zorlamazdı normalde. Ama bu kez çok halsiz kalıyorum. Hâlâ alışamadım.

İnşallah hamileyiZdir cnm. Bakalım olmazsa yarın ilk idrarla ya da yarın iftardan önceki idrarla yaparım. Oruçta ters oluyor tüm gün susuz kalınca iftar öncesi idrar daha konsantre olur diye düşünüyorum.??

Olumlu düşün inşallah pozitif çıkar :KK66:

İnşallah cnmmm..:KK200:

Kızlar bata 5 gün var. İliskinin üstünden 9 gün gecmis , test sonuç vermez gibi geliyo mantıken:işsiz: bazılarınız 4-5 gün kala testte öğrenmiş hamileliği gerçekten mümkün mü iliskiden 9/10 gün sonra testte çıkması?

X