Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
valla cnm 2 senedir hep umut hep hüsran soğan kürüylede olmassa ugrasmicam artik stresten mahvoldum.

Cnm soğan kürü bildiğim kadarıyla iyice içini kistlerini falan temizler. O yüZden bu ay da kalamayabilirsin hamile. Ama önümüzdeki ay kürün şifalı etkisi vesilesiyle kalırsın diye düşünüyorum. Mrklanma ve pes etme

Aynı belirtiler bendede var adere son 1 2 gün göğüslerimde garip bi sızı var birde

Oyle bebegin tutanmasini engelleyen seyler olabilir mi kizlar..ne bileyim surekli ayakta kalmak is yapmak cocuk tasimak vs..

Benim 5 gün kaldı. Ama belirtim yok. 1 hafta önce kasık ağrısı vardı ama geçti. Sadece sürekli uyumak istiyorum. Gündüz uykusu asla sevmem. İşten gelince bi bakıyorum uyumuşum. Akşam erken yatmama rağmen gün içinde çok uykum geliyor. Bir de inanılmaz gaz durumum var. Şişkinliğim çok fazla. 6 gün kala test yaptım negatifti. Merakıma yenildim Çok erken davrandım. Cuma günü regl olmazsam test yapacağım bakalım.

yasmin89 beni de ekler misin bat 24 mayis

Sol kasığım ve sol bacağım çok ağrıyor göğüslerimde sanki farklılaştı sütyeni çıkardım atlet deyince bile acıyor belimde arada sancılanıyor
Inşallah olur canım bende de sivilceler çıktı ve göğüslerimde hassaslasti sanirim regl olacam

1.5 yıldır evliyim 5 aydır korunmuyoruz ama ilk defa bu ay takip ettim yumurtlama günlerimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…