Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar bat 18 mayıstı bugün 3.gün, hala adet olmadim. Göğüslerim şişti uçları sızlıyor. Bi kaç gün kasıklarım ağrımıştı azaldı. Dun akşam hafif sağ tarafta batmalar hissettim. Ve oruç tutuyorum aksamları çoookk halsiz düşüyorum iftardan sonra. Galibaa hamileyim bugünde geçsin yarin kan aldırcam

İyi akşamlar kızlar bende hikyemi paylaşıyım çoktandır okuyorum ama yazmadım . Bir oğlum var 4 yaşında ona kardeş istiyorum . Şubat ayında korunmayı bıraktık ve düzenli olan adetim bozuldu . Mart ayında adetim gelmedi nisan ayında adet oldum . Ve şimdi yeni adetimi bekliyorum . Bat 22 nisan felan 2 3 gündür göğüslerimde acı var gibi dokununca acıyolr . Ve fark ettimki 3 4 gündür sol kasığım ani batmalar oluyor çok canım yanıyo . Birde rahimde dokuluk şişlik var sanki karnımın alt kısmında . Test yapmak istemiyorum negatifi görmekten çok korkuyorum .

Belirtileriniz gebelik ile aynı inşallah gelmiştir meleginiz

Kizlar bat 18 mayıstı bugün 3.gün, hala adet olmadim. Göğüslerim şişti uçları sızlıyor. Bi kaç gün kasıklarım ağrımıştı azaldı. Dun akşam hafif sağ tarafta batmalar hissettim. Ve oruç tutuyorum aksamları çoookk halsiz düşüyorum iftardan sonra. Galibaa hamileyim bugünde geçsin yarin kan aldırcam

aynı belirtiler ben de de var. hele kasık batması çoktu azaldı şimdi. göğülerim hala sızlıyor. bat'a 10 gün var daha ama bu sabah idrar testi yptım negatifti. ben de kan vereceğim yarın.

Bi kac aydir duzensiz.ama en son 26 gundu.ondan oncede 31 gunde.cok uzgunum cok morelsizim.neden cikti peki cizgiler diye yiyip bitiriyorum kendimi
İnşAllah gebesinizdir ama biraz kimyasal gibi duruyor sanki. Yani normalde 6 hamilelik değeri ama BAT dan sonra olması kimyasal gibi duruyor, bu durumda testler pozitif gösterebilir bildiğim kadarıyla 5 üstünü gösteriyor çünkü.. inşAllah geç döllenmedir ve artar. Allah gönlünüze göre versin :KK200:

İnşAllah gebesinizdir ama biraz kimyasal gibi duruyor sanki. Yani normalde 6 hamilelik değeri ama BAT dan sonra olması kimyasal gibi duruyor, bu durumda testler pozitif gösterebilir bildiğim kadarıyla 5 üstünü gösteriyor çünkü.. inşAllah geç döllenmedir ve artar. Allah gönlünüze göre versin :KK200:
Insallah canim ben bu aralar hic kimyasal gebeligi kaldiracak psikolojide degilim dunden beri neler cekiyorum bir Allah bilir.Belirsizlik cok fena cok

Oylemi?ne zaman ogrenmisdiniz ?degeriniz kacti?
Ben adetime 2 gün kala kan testi yaptırmıştım 4 çıkmıştı adet günüm kan testim 25 erken idrar testinde negatif görmüştüm sonra 7 haftada kalp atını olmadı başka doktora gitsen anında kürtaj der ama ben şans vermek istiyorum demişti ancak 8. Haftada vajinal ultrasonda çıkmıştı. Sonra gününü yakaladı 3 aya kadar

Ben adetime 2 gün kala kan testi yaptırmıştım 4 çıkmıştı adet günüm kan testim 25 erken idrar testinde negatif görmüştüm sonra 7 haftada kalp atını olmadı başka doktora gitsen anında kürtaj der ama ben şans vermek istiyorum demişti ancak 8. Haftada vajinal ultrasonda çıkmıştı. Sonra gününü yakaladı 3 aya kadar
Anladim canim degerim dusuk kese gorunmez dimi ?ne zaman gorunur?ultrasonla baktirsam belli olurmu hamilemiyim degilmiyim

Anladim canim degerim dusuk kese gorunmez dimi ?ne zaman gorunur?ultrasonla baktirsam belli olurmu hamilemiyim degilmiyim
Canım kese beta 1500’lerde görünüyor. Senin bu süreçte yapacağın en güzel şey 2-3 gün sonra tekrar kan testi vermek ancak öyle anlayabilirsin. 2 gün sonra değerin 2-3 katına çıkmışsa güzel ilerliyor denilebilir.

A
Yok be cnm 7 gün var soğan kürünün ikinci asamasindayim hic bir belirti de yok malesef 2 gün önce test yaptim ama yok iste artik umudumda tükendi nasip değilmiş:KK14:
Aa ne cabuk tukendin? 7 gun var daha.ben adet gunu yaptim cikmadi bir gun sonra yaptim cikmadi 4 gun sonra cikti.oda tabi hala suphelo varmi yokmu gebelik bilemiyorum

Kızlar benim bata 2 gün kaldı.. bugün sabah test yaptım, negatıf çıktı. Az önce de beyaz beraberınde açık kırımızı zervix gördüm. Çok minimal dı.. reglime işaret herhalde. Çok üzğünüm

A

Aa ne cabuk tukendin? 7 gun var daha.ben adet gunu yaptim cikmadi bir gun sonra yaptim cikmadi 4 gun sonra cikti.oda tabi hala suphelo varmi yokmu gebelik bilemiyorum
valla cnm 2 senedir hep umut hep hüsran soğan kürüylede olmassa ugrasmicam artik stresten mahvoldum.

Meme ucum deli gibi acımaya başladı yaa ama sadecce uçları acıyo dokununca dün adet tarihimdi hala olmadım ne dersiniz olabilirmi bişeyler :KK76:

X