Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
6 cikmis.sinir krizi geciricem aslinda 6hamileljkmis ama son adet tarihimle tutusdugunda boyle olmamamliymis anlamadim gitdi belki gec dollenmedir olamazmi?
Kimyasal da olabilir 6 çok düşük geç döllenme olduğunu düşünmüyorum. Ben kimyasal geçirdiğimde tam 4e düşmüştü ki hastanede kanamam gelmişti test verdikten 2 dk sonra.

Iki gun sonra testi tekrar edicegim.eger deger yukselirse hamilelik var degilmi???
İlerlemeyi takip etmen lazım cnm bnmde ilk gebeliğimde ilk değerim 20 idi sonradan yükseldi allahtan hayırlısını iste çünkü ben kürtaj oldum.inan öylesi daha zor o yuzden eğer sağlıklıysa seninle olsun inşallah sende öyle dua et

Iki gun sonra testi tekrar edicegim.eger deger yukselirse hamilelik var degilmi???

Canım zaten varsa erken gebelik döneminde çoook hızlı katlıyor değeri bhcg.. illaki epeyce yükselir. Gönlüne göre olsun.. inş müjdeli haberini alırız. İstersen yarın sabah kaset test yaparak bakabilirsin, bakalım ikinci çizgi koyulaşıyor mu??

Evet yapicam cunki uc farkli marka ucude cift cizgi yalnis ola bilirmiki????

Anladım canım inş gebesindirrrr peki pko dediğin adet düzensizliğimi hormonlar mı yumurtalık şekli mi kist mi ne canım

KIzlar benim adetim üç gündür gecikti. Pazartesiye kadar olmazsam test yapacağım... 12 mayısta negatifti adete 5 gün kala. Bazen adet olacak gibi hissediyorum ama bugün sağ kasık ağrıyor. Batma gibi değil ama garip bir ağrı var. Normalde adetten 5-6 gün önce başlayan adete kadar devam eden lekelenme olur ama 3 gündür lekelenme yok beyaz kremsi akıntı geliyor

İnsallah ufaklık geliyordur merak ettim seni
Kremsi akıntı bende var hamile olabilirsin

Merhaba kızlar. Bata 5 gün kaldı. Bugün uzanıyorken annem seslendi üst kattan ve birden kalkınca karnımın sağ alt kısmına bir kramp girdi nası kasıldı anlatamam. Zor açıldım yani. Sonrasında da hafifçe kasık karın bölgeme kramp girdi. Neden oldu acaba?? Bir de diyorum ki acaba yumurt dölleniyor da tam tutunacağı esnada benim hareketlerimdendolayı tutunamıyor mudur mu ki? Evhamgeliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…