Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim bat 22.05. Ve bugün bütün gün boyunca
Kuzummm qaliba var test yaptim aninda silik cizgi cikti 9 da kan testine gidicem heyecandan oluyorum insallah husrana ugramam

Canım silik cizği olması çok iyi bir haber! Çok sevindim. Mutlaka haberlerini bekliyorum.
Benim bata 3 gün kaldı ve erken gebelik testi uyguladım. Negativ çıktı

Ya ben dayanamadım gece uyumadan test yaptım çok silik çıktı sonradan sabah belirginleşmişti ama aynı markanın bir tane daha yaptım ilk idrarla bomboş kafam allak bullak oldu

Size hikayemi anlatiyorum
Sabah kalktim memelerimin hassasiyeti belirgin artmis ama öyle böyle degil dokunamiyorum 2-3 adettir de hic hassasiyt olmaz bende...
5 gün de gecmis adet baktim bise yok
Karin sisligim, kötü kokulara hassasiyetim var midem bulanio kokulara karsi...
Kadin dogumcum cumaya kadar olmazsan gel demisti..Mesaj atti 12 gibi 17 ye kadar ordaymis tamam gelirim dedim, bu aksam kutlama yapariz ne güzel dedim...bir keyifliyim bir keyifliyim sormayin...14 gibi disardayim ve hissettim...Mens oldum dedim ama olamaz diyorum inanamiyorum yani bugün mü bu saatte mi tam kadin dogum doktoruna giderken mi ...Lavaboya gidene kadsr gene umut vardi icimde ama maalesef mens oldum...Kadin dogum randevumu da iptal ettirdim...
Ben hep hayirlisini diledim, hayirlisi ile sagliklisiyla olsun dedim olmuyor olmadigi gibi sanki benimle dalga geciliyor...Bana hic psikolojik kendin yapoyorsun demeyin...Hicbir semptomu ben uydurmadim...Bu olaylardan sıkıldım..dalga gecilir gibi olaylar yasamakgan sıkıldım...cocuk olsa da yok kesesi yok kalp atisi yok osu busu sıkıldım kendimi bu strese sokmayacagim herkesin cocugu olmasina gerek yok
Ben artik cocuk istemiyorum kizlar isteyen herkese nasip olur İnşallah
Boyle durumlarda teseli verici sözler soylemek istemiyorum.bu ay bende randevumu iptal ettim.biraz kafaniz ruhunuz dinlensin.kac yasindasiniz ne kadar süredir ugrasiyorsunuz..evlenmeden önce tek derdim atanblmekti.ne kadar aglamistm hayatimi ne kadar bombok etmisim meger bos yere.saglikliym meslegim var vs...hepsini geriye itip attanmaya odaklanmisim..sonra evlendim..gurbete geldim...meger asil sinav el evinde oluyormus..yuksek lisans bitrmis halimle ne skntikar yasadm kaynanadan..ve sagolsun esimde anneci oldu cikti..sonra tek avuntum evladim oldu..ve sonra zaman biraktim herseyi..su gibi yolunu buldu cikti..sadece zamana birak..biseyi cok istemek gercekten hayirli olmuyormus..hz yakup en sevdigi yusufuyla intihan oldummama Allah hz yakup'a onu benden cok mu seviyorsun istiyorsun dedi..bu hayat böyle ..kimi varlila kimi yoklukla imtihan oluyor..dilerim her sey hayirlisiyla gönlünce olur..

Bence yapma sabr etmek zor ama et ben bir gun gecmisdi yaptim sonuc neqativ

Ya çok zor gerçekten. Geçen ay vajina giriş kısımlarıma falan anlık ve noktasal kramplar girerdi bu ay o da yok. Belirti olması mı olmaması mı iyi bilemedim :KK43: elimde 3 tane prediktör bekliyor. Gölge şeklinde çıksa ikinci efsane çizgi razıyımmmmmm!!

Screenshot_2018-05-19-11-00-46.png
Screenshot_2018-05-19-11-00-46.png

Ya çok zor gerçekten. Geçen ay vajina giriş kısımlarıma falan anlık ve noktasal kramplar girerdi bu ay o da yok. Belirti olması mı olmaması mı iyi bilemedim :KK43: elimde 3 tane prediktör bekliyor. Gölge şeklinde çıksa ikinci efsane çizgi razıyımmmmmm!!
Canim bende belirti cok az belki bende hamileyim aksam ogrenicem ama kisiden kisiye degisiyor hic belirti olmayanda var

X