Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

hmm.. canim o agrilar normalde yumurtlamaya isarettir. Ovulasyon testlerin iyi bir markadan mi?

Tahminim 13. Günde yükselmiş LH o zaman? Bilemedim ki?

Krampların da yumurtlama ağrısı olabilir işte. 13.gün pik olup sonra da yumurtlayınca 14.günden beri onun ağrısı olabilir.

Mucize ola bilirmi gercekten?pko var bende ondanmi adet olmadim kafamda deli sorular

tabikide olabilir canim :). positif düsünmeye bak.
Allah gönlüne göre versin. Biraz sabir etmen lazim simdi. Bazi kadinlar da positif test görmeleri cok Zaman istiyor - reglin 10 gecikmesinden sonra ancak positif test enden kadinlar var. Böyle seyler genelikle gec döllenmede oluyor tabi.
Kan degerleri de ayni sekilde gec cikiyor.
Neler var neler hersey mümkün.

Iki gun sonra tedavi icin doktora gidicem son kez o zaman test edib gidicem hic umudum yok ama son kez bir umut kan testi yaptirmayada korkuyorum pozitiv gormeden esim de umutlanmasin

Iki gun sonra tedavi icin doktora gidicem son kez o zaman test edib gidicem hic umudum yok ama son kez bir umut kan testi yaptirmayada korkuyorum pozitiv gormeden esim de umutlanmasin

Okadar iyi anliyorum ki seni.. Sana gönülden hamis olmani diliyorum canim. Yeni birsey olursa, haberdar et bizi ..
Herseyin hayirlisi. Iyi olmaya bak,.

Merhaba :) .. umarim benide araniza alirsiniz. Benim BAT 22. mayis.

Bu arada kardelen2780 ile ayni oldugumuzu gördüm. Sende durmular nasil canim? Bir belirti var mi?
Ben bu ay klomen ve aynı zamanda igne kullandım. Ayın 1 doktora gittiğimde, doktor hiç yumurta göremedi.Bu ay yumurtalıklarım çalışmamış maalesef Tekrardan igne yazdı. Tozunu arttır ve 3gün kullan geri gel dedi.Ben kullanmadım ve doktora ''Önümüzdeki ay kullanabilirmyim dedim?'' Tamam dedi. 1 ayda bu kadar çok hormon yüklemesi yapmak istemedim.
Bu ayda adetimin 3 günü gidip yeniden klomen ve igne yazdıracagım.Şayet olmaz ise de, tedaviyi bırakacağım

Geçmiş olsun cnm. Bilmediğimden soruyorum; yumurtan yoksa da yine adet olabiliyor musun ki? Bildiğim kadarıyla yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunuyor??

Geçmiş olsun cnm. Bilmediğimden soruyorum; yumurtan yoksa da yine adet olabiliyor musun ki? Bildiğim kadarıyla yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunuyor??
Bende bilmiyorum.Bekleyip göreceğiz
Ama sanırım yinede olunuyormuş. Rahim zarımı atılıyormuş neymiş.Kızkardeşim öyle dedi.Doktora sormayı unuttum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…