Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benimde oğlum öyle hemen olmuştu.. yumurtlama günü falan inanın hiç bilmiyordum bir kez baktım hesapladık eşimle deneyelim bakalım gün aşırı dedik hiiiiiç aklımın ucundan geçmezdi oğluma hamile kalmıştım.. şimdi 8 ay oldu olmadı daha.. ama regl düzenim allak bullak oldu maalesef neden oldu anlamıyorum yani.. zamanı var demek diyorum ve bekliyorum
Doktora gittiniz mi bu süreçte hiç?

Evet canim. BaT 30 Mayis kismetse.
Kiz olsun demiyorum ben illa. Saglikli olsun insallah.
Hatta oglum, erkek olsun diyo futbol oynuycakmis onla. Bu kiz olursa 3ncu bebegi de alalim o erkek olur belki diyo:KK48:
Ya hem cins kendine güzel ama ben ilkinde de kız istiyordum benim eşim ve oğlumda yine erkek ister aslında, sağlıklı olsun da kız olursa da ne ala olmazsa da pekala modundayım

Benm is zor... cuma cumartesi ve pazar degerlendirmem lazim..ama eşimle tarttstik annesi yüzünden..su ramazani bile burunmdan getiriyorlar var ya..benim kocam annesi soz konusuyla gunlerce afra tafra yapar..konusmaz benle.gergn bi ortam var
hayir o yapmasa bile ben kizginm ve hadi bebek yapalim gorev gibi olmuyor..Biliyorum bu ayda olmayacak :KK43: gergnlikten strsten kac ayim kac yumurtlama günüm bole bosa gitti..Psikolojik olarak çöktüm..gecen hafta memlekete gittim annmegil hastaneye gotrdu serum yedim..
canım benim hangi erkek ailesi konusunda heleki annesi konusunda hashas değilki
o stres sadece sende olmuyor inan sanırsın sadece kendi aileleri var
hakkınızda hayırlısı kalp kırgınlığı ile zor bu işler

Kızlar predictor marka gebelik testi ne kadar güvenilir negatif çıkıp hamile olan var mı aranızda ?

Merhaba herkese arkadaşlar; Nisan ayının ilk 10 günü bitti neredeyse. Bu ay gebe kalamayanların umutları mayısa kaldı. Haydi mayıs ayını birlikte bekleyelim, batlarınızı yazın hepinizi listeye ekleyim.:anneadayı:

Hamişlerimiz

defne1453 :nazar::anneadayı:
morceket :nazar::anneadayı:
Bahunya :nazar::anneadayı:
Mucizemol14 :nazar::anneadayı:
Betita :nazar::anneadayı:
Archpa :nazar::anneadayı:
aysemersin :nazar::anneadayı:
anneveoglusu :nazar::anneadayı:
MilamBebeğim:nazar::anneadayı:

gokcesezer:nazar::anneadayı:

BAT

:nazar::nazar::nazar::nazar:

burcu_87 1 Mayıs :dua:
Why name is 1 Mayıs :dua:
eymecik 2 Mayıs :dua:
Misss_laviniaaa 2 Mayıs :dua:
kzbnyns 3 Mayıs :dua:
RuveydaCihad 3 Mayıs :dua:
KAVAKs 3 Mayıs :dua:
chloen 4 Mayıs :dua:
edirne1221 4 Mayıs :dua:
gkymc 4 Mayıs :dua:
zuzumhmt 5 Mayıs :dua:
the_miss 5 Mayıs :dua:
teacheralla 5 Mayıs :dua:
SedaGretchen 5 Mayıs :dua:
Ayca2533 5 Mayıs :dua:
Neic 6 Mayıs :dua:
Lothbrok 6 Mayıs :dua:
Dea_Tacita15 6 Mayıs :dua:
blackpearl92 6 Mayıs :dua:
platonikbaby 7 Mayıs :dua:
anneveoglusu 7 Mayıs :dua:
turuncu balık 7 Mayıs :dua:
Glsmmc 7 mayıs:dua:
Evrem17 8 Mayıs :dua:
lulu_bitte 8 Mayıs :dua:
nejlaa 86 8 Mayıs :dua:
siirkiz 9 Mayıs :dua:
heytbengeldim 9 Mayıs :dua:
Queen21 9 Mayıs :dua:
mylittlemiracl 11 Mayıs :dua:
Archpa 11 Mayıs :dua:
Betita 13 Mayıs :dua:
Birprensess 13 Mayıs :dua:
sahra41 14 Mayıs :dua:
gokcesezer 14 Mayıs :dua:
Umithepvar 14 Mayıs :dua:
gokceyener 14 Mayıs :dua:
swelllady 14 Mayıs :dua:
meva888 15 Mayıs :dua:
kahvecibaby 15 Mayıs :dua:
HerSey_Guzel_Olucak 15 Mayıs :dua:
Alya_sura88 15 Mayıs :dua:
Nurbanu34 16 Mayıs :dua:
41EEEEE41 16 Mayıs :dua:
Rapse 17 Mayıs :dua:
isisya 17 Mayıs :dua:
zeynepoztrk 18 Mayıs :dua:
Aayyssnnrr 18 Mayıs :dua:
aytoli 18 Mayıs :dua:
yvz13 19 Mayıs :dua:
Sanderling 19 Mayıs :dua:
Cherrygum 19 Mayıs :dua:
Saglikliyasamgunlugumm 20 Mayıs :dua:
ssscan 20 Mayıs :dua:
hey naber 21 Mayıs :dua:
kardelen2780 22 Mayıs :dua:
baharbebek001 23 Mayıs :dua:
Melegimiz89 23 Mayıs :dua:
esenglvedat 24 Mayıs :dua:
dmlslnkrmk 24 Mayıs :dua:
laugh_a_lot 24 Mayıs :dua:
sidelya 24 Mayıs :dua:
Bohsisah 25 Mayıs :dua:
ladylilly 25 Mayıs :dua:

Hatticeee32 26 mayıs:dua:
different human 27 mayıs:dua:
gulsahctl 27 mayıs:dua:
labfaresi 27 mayıs:dua:
Rainbow4607 28 Mayıs :dua:
Htc3509 29 mayıs:dua:
Greensey 29 mayıs:dua:
balbocegi35 30 mayıs:dua:
yasmin89 31 Mayıs :dua:

Merhaba :) .. umarim benide araniza alirsiniz. Benim BAT 22. mayis.

Bu arada kardelen2780 kardelen2780 ile ayni oldugumuzu gördüm. Sende durmular nasil canim? Bir belirti var mi?

Ya hem cins kendine güzel ama ben ilkinde de kız istiyordum benim eşim ve oğlumda yine erkek ister aslında, sağlıklı olsun da kız olursa da ne ala olmazsa da pekala modundayım

Benim oğlan da bir kiz bir erkek olsun istiyor:KK51: sipariş üzerine çalışıyoruz sanki..:halay:

Benim de oğlum 38 aylık. O da bebekleri çok seviyor kardeş istiyor. Bakalım hayırlısı.
Ne kadar çok erkek çocuklu varmış topikte maşallah :nazar:

Evet maşallah... oglum da kuzenlerini goruyor minnak minnak seviyor oynatıyor kuzum... kendi kardeşi olunca bu kadar sevecen olacak mi acaba.. akrep burcu olur da kendileri :KK48:

Bu ay ben de ovulasyom testi kullaniyorum ilk kez bugun 19.gun hala koyuya yakin renk oluyor ama control kadar da koyu degil bir turlu pik yapmadi anlayamadim bir turlu sanirim stres yaptim ve duzenim degisti

Döngünün kaçıncı gününden itibaren uyguladın testleri? Erkenden yumurtlamış olmayasın??

Döngünün kaçıncı gününden itibaren uyguladın testleri? Erkenden yumurtlamış olmayasın??
9.gunden beri bakiyorum o zaman da ikinci cizgi vardi hafif koyuydu 13.gun bir artti gibi sonra yine siliklesti simdi de koyuya yakin tekrar renk ama control kadar koyu degil hic. Hic bisey anlamadim bu durumdan. 14.gunden beri de kramplarim var bazen sagda bazen solda acaba doktora mi gitsem ?

X