Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doktora gittiniz mi bu süreçte hiç?

Evet canim. BaT 30 Mayis kismetse.
Kiz olsun demiyorum ben illa. Saglikli olsun insallah.
Hatta oglum, erkek olsun diyo futbol oynuycakmis onla. Bu kiz olursa 3ncu bebegi de alalim o erkek olur belki diyo
Ya hem cins kendine güzel ama ben ilkinde de kız istiyordum benim eşim ve oğlumda yine erkek ister aslında, sağlıklı olsun da kız olursa da ne ala olmazsa da pekala modundayım

canım benim hangi erkek ailesi konusunda heleki annesi konusunda hashas değilki
o stres sadece sende olmuyor inan sanırsın sadece kendi aileleri var
hakkınızda hayırlısı kalp kırgınlığı ile zor bu işler

Kızlar predictor marka gebelik testi ne kadar güvenilir negatif çıkıp hamile olan var mı aranızda ?

Merhaba :) .. umarim benide araniza alirsiniz. Benim BAT 22. mayis.

Bu arada kardelen2780 ile ayni oldugumuzu gördüm. Sende durmular nasil canim? Bir belirti var mi?

Ya hem cins kendine güzel ama ben ilkinde de kız istiyordum benim eşim ve oğlumda yine erkek ister aslında, sağlıklı olsun da kız olursa da ne ala olmazsa da pekala modundayım

Benim oğlan da bir kiz bir erkek olsun istiyor sipariş üzerine çalışıyoruz sanki..

Benim de oğlum 38 aylık. O da bebekleri çok seviyor kardeş istiyor. Bakalım hayırlısı.
Ne kadar çok erkek çocuklu varmış topikte maşallah

Evet maşallah... oglum da kuzenlerini goruyor minnak minnak seviyor oynatıyor kuzum... kendi kardeşi olunca bu kadar sevecen olacak mi acaba.. akrep burcu olur da kendileri

Bu ay ben de ovulasyom testi kullaniyorum ilk kez bugun 19.gun hala koyuya yakin renk oluyor ama control kadar da koyu degil bir turlu pik yapmadi anlayamadim bir turlu sanirim stres yaptim ve duzenim degisti

Döngünün kaçıncı gününden itibaren uyguladın testleri? Erkenden yumurtlamış olmayasın??

Döngünün kaçıncı gününden itibaren uyguladın testleri? Erkenden yumurtlamış olmayasın??
9.gunden beri bakiyorum o zaman da ikinci cizgi vardi hafif koyuydu 13.gun bir artti gibi sonra yine siliklesti simdi de koyuya yakin tekrar renk ama control kadar koyu degil hic. Hic bisey anlamadim bu durumdan. 14.gunden beri de kramplarim var bazen sagda bazen solda acaba doktora mi gitsem ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…