Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya işallah sağlıklıdır, içinizi ferah tutun aynen benimde 4 ama 3 sayılabilir durumdayım bu ay işallah olur benim bir oğlum var bu ara kardeş diye tutturmuş vaziyette
Merhaba, oglunuz kac yasinda?
Benim de bir oglum var Allah bagislasin.
Oyle kardes diye tutturmuyo hic ama istedigini soyluyor arada :)

4 yaşında oğlum , valla bizimkini babannesi dolduruyor tahmin ediyorum :) bir de okulda sınıfındaki herkes kardeşli diye olabilir

benimde aynen 4 yaşında bir oğlum var kardeş istiyor bebeklere nasıl davranıyor bir görseniz böyle sevmeye çalışıyor incitmemeye çalışıyor yavrum.. ben neden yalnızım arabada arkada tek oturuyorum diyor.. Rabbim hayırlı bir kardeş nasip etsin inşallah..

Ovulasyon testinde 2 çizgi aynı koyulukta çıktıysa o LH pik yapmış demek ozaman adetiniz bundan yaklaşık 14 gün sonra gelir.. Yani son adet tarihinizden 32 gün sonra.. Önerim beklenen adet tarihinden en erken 4 gün önce yapmanız yönünde :) Gönlünüze göre olsun inşAllah

Amin. Çok teşekkür ederim ilginiz için. :)

benimde aynen 4 yaşında bir oğlum var kardeş istiyor bebeklere nasıl davranıyor bir görseniz böyle sevmeye çalışıyor incitmemeye çalışıyor yavrum.. ben neden yalnızım arabada arkada tek oturuyorum diyor.. Rabbim hayırlı bir kardeş nasip etsin inşallah..
Ayy kıyamam çok tatlı bende şuan oğlunuz gibiyim eşime niye arabadaa arkada bi bebek k bize bakmıyo yaaa brn onunla ilgilenmek istiyorum diyorum başkalarının bebeğini seviyorum yolda gördüğüm her çocuğu sevmek istiyorum nasip inşallah

Ya kızlar ben 5.haftama girmek üzereyim, ancak ara sıra karnıma çok şiddetli sanki adet sancısı gibi kramplar giriyor. Size de oluyor mu? :KK43: Normal mi acaba?

Günaydın kızlar. Elimde 3 adet erken gebelil testi var. Bata 5 ila 8 gün var sanırım. Yani normalde ovulasyon akıntımın başladığı günden 14 sayınca batım denk geliyordu ama 18.günde pozitifi gördüm ovu.testinde. Arkadaş da ona göre hesaplıcan diyor. Ama ovulasyon testi bir kaç kez üst üste pozitifi veriyor. Çok karışık konular :KK43: yardım edinizzz.. ne zaman yapayım testi :KK43:
Bu ay ben de ovulasyom testi kullaniyorum ilk kez bugun 19.gun hala koyuya yakin renk oluyor ama control kadar da koyu degil bir turlu pik yapmadi anlayamadim bir turlu sanirim stres yaptim ve duzenim degisti

Ay çok tatlı ya maşallah işallah kardeşi de olsun hemencecik, siz ne zamandır istiyorsunuz.
Benim oğlumda tek korunmasız ilşkimde pat diye olmuştu şimdi biraz şaşkınım o yüzden

sağol canım darısı sana olsun
Benm is zor... cuma cumartesi ve pazar degerlendirmem lazim..ama eşimle tarttstik annesi yüzünden..su ramazani bile burunmdan getiriyorlar var ya..benim kocam annesi soz konusuyla gunlerce afra tafra yapar..konusmaz benle.gergn bi ortam var
hayir o yapmasa bile ben kizginm ve hadi bebek yapalim gorev gibi olmuyor..Biliyorum bu ayda olmayacak :KK43: gergnlikten strsten kac ayim kac yumurtlama günüm bole bosa gitti..Psikolojik olarak çöktüm..gecen hafta memlekete gittim annmegil hastaneye gotrdu serum yedim..

Ayy kıyamam çok tatlı bende şuan oğlunuz gibiyim eşime niye arabadaa arkada bi bebek k bize bakmıyo yaaa brn onunla ilgilenmek istiyorum diyorum başkalarının bebeğini seviyorum yolda gördüğüm her çocuğu sevmek istiyorum nasip inşallah

Allah gönlünüze göre versin inşAllah

Ay çok tatlı ya maşallah işallah kardeşi de olsun hemencecik, siz ne zamandır istiyorsunuz.
Benim oğlumda tek korunmasız ilşkimde pat diye olmuştu şimdi biraz şaşkınım o yüzden

benimde oğlum öyle hemen olmuştu.. yumurtlama günü falan inanın hiç bilmiyordum bir kez baktım hesapladık eşimle deneyelim bakalım gün aşırı dedik hiiiiiç aklımın ucundan geçmezdi oğluma hamile kalmıştım.. şimdi 8 ay oldu olmadı daha.. ama regl düzenim allak bullak oldu maalesef neden oldu anlamıyorum yani.. zamanı var demek diyorum ve bekliyorum

X