Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba sanırım hamilesniz ama bildiğim kadarıyla sadece parıl çiçilebiliyor yine de bir sorsanız mı

Merhaba sanırım hamilesniz ama bildiğim kadarıyla sadece parıl çiçilebiliyor yine de bir sorsanız mı
Hamile değilim canım adetten 3 gün önce test yapmıştım bir kaç saat sonra çift çizgi olmuştum şüphelenmiştim ama değilmişim

İşallah yeni dönemde olur bir daha adet olmazsınız
Nasip inşallah canım korunuyoruz normalde (gericekilme) ama şüpheye düşmüştük. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın. Uygun zamanda huzurlu mutlu yuvalara gelsin geldikleri yeri huzurlu mutlu yapsınlar inşallah

Çok geçmiş olsun cnm dikkat et kendine.

Özel olmazsa bebek istiyorsanız neden korunuyorsunuz zamanlama için mi tereddütünüz var

Özel olmazsa bebek istiyorsanız neden korunuyorsunuz zamanlama için mi tereddütünüz var
Bebek istemiyoruz daha erken diye o yüzden korunuyoruz ama tabiki olursa da çok seviniriz sadece biraz daha işlerimizi toparlayalım diye. Nasibin önüne gecemeyiz her halükarda. Korundugumuz yöntem tam koruma sağlamadığı için de şüpheye düşmüştük sadece. Ama henüz nasibimiz değilmiş zaten

Umarim hersey gonlunuze gore olur ve cok hayirli bir zamanda mujdeli haberi alirisniz

Ya kızlar benim takıntilı oldugumu bilen doktorum cumaya kadar olmazsan test yap dedi.
Umarım olmam
Bana dua edin :)
İnşallah :) Allah kalbinizden geçen güzel duaları kabul etsin.
Benimde yarın dr randevum var kalp atışlarını duyarım umarım, çok fazla kasılma var içim huzursuz...gebe kaldıktan sonra her gün bir heyecan, zaman zaman stres

Öyle oluyor canım ama güzel heyecanlar bunlat
İnsallah her sey yolunda gider

Kizlar aranizda yumurtlama gunleri cok az akintisi olup hatta varla yok arasi olup bu sekilde gebe kalan var mi ya da duydugunuz? Benim bu ay hic yok nerdeyse damladan daha az geliyor her tuvallette o da ben zorluyorum uzun sure bekliyorum da oyle geliyor

Hayirli ramazanlar kizlar.. Az once kirmizi karti yemis bulunmaktayim Rabbim hayirlisini nasip etsin insAllah

Hayirli ramazanlar kizlar.. Az once kirmizi karti yemis bulunmaktayim Rabbim hayirlisini nasip etsin insAllah

Hayırlısı olsun canim benim üzülme, bende yeni temizlendim, denemeye başladık bakalim, Allahım mübarek günlerde yüzümüzü güldürsun inşallah, hamişler bize cok dua edin ne olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…