Gebeliğe Hazırlık Bat 20 25 Kasım olanlar haydi beraber bekleyelim ☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar yeni üye oldum,benim bat 22-23 kasımdı daha adet olmadım yarın test alıp cumartesi sabah yapmayı düşünüyorum,benim adete yakın gögüs hassasiyetim olup adet gününden bir iki önceki günlerde azalarak kaybolurdu şimdi aksine 22 sinde hassasiyet başladı artarak devam ediyor burada hamilelik yaşayan başta hassasiyet olmayıp sonradan gelen gögüs hassasiyetiniz var mıydı tek belirtim gecikme ve artan hassasiyet galiba çünkü kasık ağrısı daha öncede vardı olmamıştı ?

Kızlar benim bat 26 kasımdı yani bugün ama henüz adet olmadım testim de negatif...

Merhaba cnm benimde 22 kasımdı adet ama hala olmadım dün salı günü kan testi yaptırmıltım negatif çıktı dün evde yine kaset test yaptım negatif ama hala adet olmadım..Bel ağrım çok var benimde birde akıntı,elimde bir test daha var pazartesine kadar bekliycem olmazsam tekrar yapacağım

Bat 24 kasımda 3 gün adetim gecikti test alıyıö negatifi görünce adetim sökülür heralde dedim akşam idrarı koymamla test çizgisi kırmızı şekilde belirdi..
Hiç belirti hissetmedim sadece adet olacakmışım gibi hissettim.
Pazartesi doktora gidip kan testi vereceğim inşallah sağlıkla ilerler

Eklentiler

• 2249D085-647F-47F0-91F6-5892D7F0F409.jpeg
    135,6 KB · Görüntüleme: 37
Merhaba arkadaşlar,
Aranıza yeni katıldım.Adetim düzenli 28 gün. Yumurtlamamı test yapmadan kendim takio ediyorum ve ona göre yumurtlama günlerimi değerlendirdim. Bat 27 kasım yani bugün. Henüz regl olmadım.
Belirti olarak sayabileceğim meme uçlarımdaki sivilcelerin belirginleşmesi,kasık ağrısı,bel ağrısı var.
Test yapmaya korkuyorum her ay negatif görmekten çok sıkıldım. İçim kıpır kıpır bu sefer oldu diye hissediyorum. Bu arada 1.5 yıldır evliyim. Belirti olarak beyaz akıntım da var. Sanırım morale ihtiyaxım var testi yapabilmek için

Üzüldüm cnm hayırlısı benim 2,5 senedir olmuyor buarada hala adet olmadım yarın tekrar test yapıcam

Tebrik ederim cnm çok net çıkmış sağlıkla ilerler inş

Bugün test yapsam mı? Yoksa yarın sabah ilk idrarla mı yapsam gerçekten bilmiyorum.
Allah hepimize sağlıkla çocuk nasip etsin inşallah
Cnm bence bekle sabah ilk idrarla yap yarın sabah bende yapıcam benim sadece belirti olarak bel ve sırt ağrısı var göğüslerim çok ağrımıyor arada sızlıyor sadece

Cnm bence bekle sabah ilk idrarla yap yarın sabah bende yapıcam benim sadece belirti olarak bel ve sırt ağrısı var göğüslerim çok ağrımıyor arada sızlıyor sadece
Beklemeye çalışıyorum bendede dediğim gibi ağrılar var. Ve göğüs uçlarım pek belirgin olmazdı şimdi etrafındaki kabarcıklar çoğalıyo. İnşallah kendimi yine çok kaptırmamışımdır. Test alıp yarın sabahı bekliym en iyisi

Hayırlı akşamlar S Sadoline benim bat 25 Kasım gelmedi daha. Test yaptım silik çıktı bugün yaptığım test negatif

Buradaki testler 3 gün üst üste. Rabbim hayırlısını versin hepimize.

Eklentiler

• Screenshot_20211126-203411_WhatsApp.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 34
Bende aynı durumdayım cnm 2 gün kanda negatif çıktı hala regl olmadım belim çok ağrıyor test yapmak da istemiyorum artkk
Canım naptın ben hala adet olmadım hiç gecikmezdi normalde ve kahverengi lekelenmem var

Bende hala olmadım cnm sol kasığım hafif hafif ağrıyor birazda bel ağrım var başka belirtim yok yarın sabah tekrar test yapayım diyorum
Benimde yarın 3 gün olacak gecikeli elimde test yok eczanede uzak pazartesiye kadar olmazsa yine kan vereyim bari gidip pazartesi

Benimde yarın 3 gün olacak gecikeli elimde test yok eczanede uzak pazartesiye kadar olmazsa yine kan vereyim bari gidip pazartesi
Benimde 5 gün olacak gecikeli,pek umudum yok bekliyorum hayırlısı artıkSenin lekelenmen inş yerleşmedir cnm keşke internetten sipariş verseydin hemen gelirdi

Benimde 5 gün olacak gecikeli,pek umudum yok bekliyorum hayırlısı artıkSenin lekelenmen inş yerleşmedir cnm keşke internetten sipariş verseydin hemen gelirdi
Cnm oturduğum yere 3 4 günden evvel gelmiyor maalesef kargolar ondan söylemedim bi de gecikeceğini düşünmemiştim geçen pazar kanda negatif çıktığı için günümde adet olurum diye düşünmüştüm gecikmez çünkü benim kolay kolay döngümde 26 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…