Gebeliğe Hazırlık Bat 20 25 Kasım olanlar haydi beraber bekleyelim ☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olsun Allahtan Ümit kesilmez benim bir arkadaşım kan testi yaptırmış negatif çıkmış bir buçuk ay sonra öğrenmiş meğerse hamileymiş sağlık ocağı yanlış ölçmüş şaka gibi

Olsun Allahtan Ümit kesilmez benim bir arkadaşım kan testi yaptırmış negatif çıkmış bir buçuk ay sonra öğrenmiş meğerse hamileymiş sağlık ocağı yanlış ölçmüş şaka gibi
Allahtan hayırlısı artık yarın sabah test yapacağım yinede çıkmazsa artık test mest yapmayacağım mevsim değişikliğinden bu ay çoğu kişide gecikme olmuş belki ondandır

Ondan da olabilir aynen herşeye ümitleniyoruz

Sonra çıktı ilk ikisinde. 3 .de yapar yapmaz belli belirsiz çıktı, kuruyunca netleşti.
Sonradan çıkanlar kuruma çizgisi olabilir canım ama 3. dediğin hemen çıkmış o yüzden bence kan ver zaten reglin 3 gün gecikmiş. Bazen sürekli bunu düşündüğümüz için biz geciktiriyoruz regli aslında. En iyisi kan verip bir an önce sonucu öğrenip kafamızı rahatlatmak.. Allah gönlüne göre versin inşallah

Arkadaşlar hala hastalanmadım test yapmak için yarın sabahı bekliyorum. Benimle aynı durumda olanlar varsa yaşadıklarımızı paylaşabilir miyiz acaba? Hiç geçmeyen kasık ağrım var ara ara şiddetleniyor ama hiç bitmiyor. Sürekli uyku halindeyim.

Benim kasıklarımda batman var. Belim çok ağrıyor. 4 gün geciktim. Testi yaptım önce silik çıktı sonra negatif , hiç regl olacak gibi değilim.

Benim kasıklarımda batman var. Belim çok ağrıyor. 4 gün geciktim. Testi yaptım önce silik çıktı sonra negatif , hiç regl olacak gibi değilim.
Acaba geç döllenme mi sizinki? Testi hangi saatte yaptınız? Okuduklarıma göre sabah ilk idrarla deniyo. Bence gidin kan verin bende yarın testi yapıcam sonuç ne olursa olsun gidip kn testi vericem

Acaba geç döllenme mi sizinki? Testi hangi saatte yaptınız? Okuduklarıma göre sabah ilk idrarla deniyo. Bence gidin kan verin bende yarın testi yapıcam sonuç ne olursa olsun gidip kn testi vericem
Geçenlerde burda bir konu vardı. Silik görüp sonra kanda negatif gören bir bayan. Adet olmadı ve 15 gün sonra pozitif kan sonucu aldı. Yani adeti geçiktiği haftadan sonra hamile kalmış. Geç döllenme.
Ben bekleyeceğim ya. Bu arada benim 4.olacak nasip olursa , bekleyecek sabrım var ama ilk olsaydı şimdiye çoktan kan vermiştim.

Şuan bende öyleyim adetim 6gün geciktiği halde hem kan testim negatif hem kaset testler negatif hala regl olmadım..Yumurtlama takibi yapmadım galiba adete yakın yumurtlama oldu beklemedeyim anlayacağınız

Şuan bende öyleyim adetim 6gün geciktiği halde hem kan testim negatif hem kaset testler negatif hala regl olmadım..Yumurtlama takibi yapmadım galiba adete yakın yumurtlama oldu beklemedeyim anlayacağınız
Ovulasyon testi varmı elinde?
Ondada belli olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…