Gebeliğe Hazırlık Bat 20 25 Kasım olanlar haydi beraber bekleyelim ☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selamlar benimde 19 kasim regl gunumdu fakat hala olmadım idrar testleri negatif cikiyor kan testi verecegim birbirimize fikir olsun diye sizlerle sonuc paylasirim, idrar testi de bu sekilde.

Eklentiler

• IMG20211127235634.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 32
Selamlar benimde 19 kasim regl gunumdu fakat hala olmadım idrar testleri negatif cikiyor kan testi verecegim birbirimize fikir olsun diye sizlerle sonuc paylasirim, idrar testi de bu sekilde.
Silik çizgi görünüyor.
Hemenmi çıktı , bekledikten sonramı?

Comfort marka test aldım arkdaşlar. Bugün reglimin gecikmesinin 3. Günü. Şansıma test bozuk çıktı. Hiçbir çizgi çıkmadı. Benim test yarına kaldı yine

Benimde dünkütestim bozuk çıkmıştı aynı dediğin gibi oldu sabah üşenmedim gittim nöbetçi eczaneden almıştım
Ya üşenmiyorumda şuan işteyim. 7 de çıkıcam nöbetçi eczanelere baktım evin yakınında da yok kafayı yicem yani test almay vakit bulamıyorum

Bugün tekrar yaptım sabah ama çıkmadı canım ya.. niye böyle oluyor ki. Üzülüyorum sonra.
Canım benimde geç çıktı normalde 5 haftalık olması lazım ama dr da 4 haftalık göründü yeni kese oluşmaya başlamış sakin ol strese girme sabah ilk idrar ile tekrar yap yoksa da üzme kendini inşallah birdahaki ay olur birde mfk yöntemini dene bende öyle hamile kaldım

Neymiş o yöntem. Yavrum ben regl oldum. Rabbim ne zaman nasip ederse artık.

Kızlar lütfen gören biri varsa cevap yazabilir mi? Bat tarihim 24 kasimdi ve hala regl olmadım testte yapmadım şuanda aşırı açık renkte pembe akıntı geldi ama gerçekten çok açık renk bu ne demek bilen var mı aşırı korkuttu beni bu durum hasta mı olacağım veya hamileysem bı sorun mu var? Test yapsam ve pozitif çıksa sonrasında kaybedersem aşırı uzulecegim daha önce kimyasal gebelik geçirdiğim için test yapmaya korkar oldum

Öncelikle sakin ol cnm benimde bat 22 kasımdı hala olmadım yarın sabah test yapacağım..Belki senin ki yerleşme kanamasıdır sabırla bekle stres yapmanın kimseye faydası yok sabah test yap bence devamı gelmezse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…