Gebeliğe Hazırlık Bat 20 25 Kasım olanlar haydi beraber bekleyelim ☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öncelikle sakin ol cnm benimde bat 22 kasımdı hala olmadım yarın sabah test yapacağım..Belki senin ki yerleşme kanamasıdır sabırla bekle stres yapmanın kimseye faydası yok sabah test yap bence devamı gelmezse
Teşekkür ederim yorumun için haklısın düşünmemeye çalışıp başka şeylerle ilgileniyorum ama hep bi ne olacak acaba düşünmeden edemiyorum en iyisi test yapmak sanırım ama testle de kalmıyor işte kan ver iki günde bir tekrarla bunların hepsi bi stres Allah kolaylık versin hepimize ☺️

Kızlar ağrım var pek ilgilenemiyorum şuan siz açın post burayada link bırakın gelelim ama ben muhabbete gelirim Aralık için iyi hissedince kendimi birde dua edin bana kürtaj a gerek kalmasın

ben 19 kasımdan beri hala olmadım kızlar yok gelmiyor , 30 kasımda beta 0,33 çıktı doktor dupasthon başlattı öyle içiyorum ilacı bekliyorum işte. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin..

Merhaba kızlar bende 30 Kasım'da çatlatma iğnesi oldum dün gidip kan verdim ikinin altında dedi negatif di bugün 10gun Sabah ilk idrarla kaset test yaptım negatif ti sonra dan pozitif olma ihtimali var mı kasiklarim ve belim de ara ara ağrı oluyor rahmin iç kısmı da kasılıyor arada çok stresliyim ya

X