Gebeliğe Hazırlık Bat 20 25 Kasım olanlar haydi beraber bekleyelim ☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sadoline

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2012
359
252
41
Son düzenleme:
Bende bu ay yumurtlama bile farklı oluyor kasık ağrılarım var yumurtlamadan önceki gün lekelenme oldu ve göğüs hassasiyetim var büyük ihtimal yumurtlama belirtileri
Ben 4 ve 5 kasımda pik yakaladım 6 kasım da çatladı şuan dündendir göğüs hassasiyeti ve kasık ağrım var hatta 2.kez mi yumurtluyorum die test yaptım ama çıkmadı bişe belkide yumurtlamayı değerlendirdik die ağrım oluyo bazen olabiliyomuş öyle

Tabiki katılabilirsin hosgeldin
Adete 8 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Ovulasyonla bu ay sadece yumurtlamayı değerlendirdik. Çatlama da ilişki olmadı. Umutlanmak istemiyorum ama inşallah olur. Şuan aşırı mide yanmasi var. Belirti mi acaba bilmiyorum. Bide baş dönmem oluyo arada. Psikolojik te olabilir tabi ama bilmiyorum hayırlısı artık.

Hadi hayırlısı inşallah gelir bebekler benimde ovulasyon testim bitti son kez bügun baktım yeni sipariş vermek istemedim regl olursam vericem (inşallah olmam) Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın

İnşallah psikolojik değildir çok erken yapmışsın testi hoş bende dayanamam o ayrı konu az daha sabret ilk güzel haberi senden alalım hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…