Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hala bu kadar detayli anlatiyor olmaniz da bir enteresan.

Gulecek bir sey de goremedim ben.

Bu konuyu çok düşündüm bir cesaret dedim suanlık sıkıntı yok inş olmaz çok ketum birine benziyor zaten dedikodu hiç sevmeyen tip yalnız bana hiç geçmişimi sormadı ben söyledim bu olayı çünkü ilk gece ya birsey derse diye de korktum tamam esnek Zara İnan biri ama ne bilim kafamda çok soru geçti

Merak ettiğim için soruyorum.cevap verip vermemek size kalmış. Siz ve çevreniz hangi dine mensupsunuz? Cinsellik yasamayani ayıplarlar diyorsunuz da? Çünkü İslam dininde zina çok büyük günah. Sizde nasıl oluyor bilmem ama biz Müslümanlarda evlenmeden cinsellik düşünülemez.

eğer böyle düşünenler kadınlar olduğu sürece bana göre erkeklerin suçu yok

çünkü erkekler geçmiş ilişkileriyle övünür ve ne kadar yaşarsa o kadar erkektir

konudaki erkeğinde bakır oldugunu nedense inanmadım o da ayrı

eğer kadın geçmişte yaşadığı ilişki için ezik pişman olur kendini yargılar ve yeni ilişki de vay efendim ben ne yapicam şimdi derse erkeğe fırsat verir

ama kadın ben yaşadım ve bakire değilim bu sana terse sende bana terssın der çıkar o ilişkiyi bitirir dönüp arkasına giderse

hiç bir erkekte o kadını ezemez

yok diktireyim yok edendim gerdek gecesi yok efendim az kan geldi yok efendim anal ilişki oldu bu nedir yaa

yaşadım mi yaşadım bitti .

Ay reziller bunlar kız bende bir damla kanama olmadı ben böyle bir yobaz aile bulsam ne yapacağım acaba dklflss
Gercekten neler yapmadilarki ama mubarek gun anlatip konusmaya gerek yok Allah biliyor. Allahtan esim gereken cvbi herzaman verdi. Hatta ben gostermesini istedim neden gostermedin diye aldi elimden peceteyi tuvalete atıp sifonu cekti. Bizim sevgimizi bunla ispatlamaya ihtiyacimiz yokki gelmese yine bisey deismeyecekti ben seni biliyorum dedi. Allah razi olsun ondan. Bu arada orta okuldan beri birbirimizi taniyoruz esimle. Eşin tutumu cok onemli burda. Eger karisini yeri geldiginde savunabiliyorsa aileler pek karisamiyor

Ah ahhböyle düşünenleri görünce o kadar mutlu oluyorum ki böyle düşünen o kadar erkek var ki tek zar kafasında lar inanın bu olay olmazsa belki yüzlerce adamla sevişsem zarım olsa nerden bilcek demi ama işte onların beyni böyle çalışıyor

Bakire olmamak değil sorunun, kendine değer vermemen. Bakire olsaydın da aynı son bekliyordu seni, değer görmediğin bir ilişki. Üzgünüm, sevgilin daha iyi bir seçeneği olmadığı için seninle. Başta yüzü düşen adam ilerde en ufak sıkıntıda üste çıkmak için silah yapacak bu durumu. '' Nasılsa derin bakire değil ve bunu kafaya fena takıyor, burdan tutar evirir çeviririm. '' diye düşünmediğini nerden biliyorsun?

İnsan çevresini kendisi seçer. Ailem çok tutucudur yani bakire olmayı bırak bir erkekle elele tutustuğumu bilseler evlatlıktan reddederler çevremi hiç onlar gibi insanlardan seçmedim, hiçbir erkek arkadaşımdan cinsel geçmişimi saklamadım, irdelediklerinden değil ama saklamadım. Beğenmeyene kapıyı gösterdim. Siz biraz ezik kalmışsınız. Sırf biriyle evlenmiş olmak için evleniyorsunuz. Bir de benim gördüğüm kadın sorun yaparsa erkekte sorun yapıyor. Kadın sorun yapmazsa erkekte bana laf düşmez diyor

Eger bakire olmasanız da normal karşılarmıyı eşiniz benim karşıma gelen erkekler mi böyle ne

sen dürüst davranıp söylemişsin oda kabul ettiyse artık bunda bir suçluluk hissetme inançlı biri isen ALLAH la senin aranda kendisinin de geçmişinde olmuştur belki kadınlar bunu sormuyor ama. yani bunun suçluluğunu yaşarsan hep kötü olursun ve bu konu hiç konuşulmamalı artık.

Ben ateistim :) çevremdeki neredeyse herkes de ateist. Yanlış anlaşılmasın ben cinsellik yaşamayanları ayıplamıyorum. Garip bulan çok var çevremde diyorum. Herkesin kendi tercihi banane yoksa . İşte bu herkesin kendi tercihini kimsenin ayıplamaması gerekiyor diyorum hatta.

Evet öyle dedi ama bana yakınlaşmaları sanki tecrübeli gibi bende anlamdım
Adam çakal. Ben kimseyle yapmadım ama sen yaptın diye iyi ütüleyecek kafanı, gık dedirtmeyecek. Haklı da olsan susacaksın. Neden evlenmesin ki senle?

konuyu okudum baştan bir kaç yorum derken kendim yazdım yine konunun bası sonu farkli yola doğru gidiyor galiba

çarşaf mevzusu okumadım o neki
Ben okudum da noldu yanlış anladım önce çarşaf mevzusunu Adamın ailesinde çarşaflı hanımlar var sandım. Meğer ilk gece yatak çarşafına bakıyorlarmış onu kastetmiş

Hala bu kadar detayli anlatiyor olmaniz da bir enteresan.

Gulecek bir sey de goremedim ben.
Güldük cunki benim ordaki tutumum ve davranisim cok komikti. Bu insanin yetistirilmesiyle ilgili bir durum. Bizde degil evlenmeden once birlikte olmak biriyle sevgili olmak bile nerdee ailemin asla musade etmeyecegi seyler. Esimde orta okuldan beri taniyor seviyor ama ben kesinlikle hicbirzaman onla arkadaslik kurmayi kabul etmedim ama o bikmadan usanmadan beni bekledi lise bitti istettirdi uc kere hayir cvbi aldi ailemden yine pes etmedi sonunda ailemede kabul ettirdi. İlk gece o kan olayini önemsememesine ragmen ben cok kafaya takardim bunu kabullenemezdim cunki boyle yetistirildim ama cok sukurki geldi o kan. Kiminize tuhaf gelmesi normal illaki kan gelmesi lazim deil. Ama benim o anki halim kan geldigindeki cocuk gibi davranisim sevincim hareketlerim cok komikti o sebeple gülüstük

Son düzenleme:
Bu nasıl izah edilir ki söylemesem de

konuyu okudum baştan bir kaç yorum derken kendim yazdım yine konunun bası sonu farkli yola doğru gidiyor galiba

çarşaf mevzusu okumadım o neki

Evlenecegi kisininin adetlerinde carsafi gosterme olayi varmis.

Neyse konu sahibi sayfani isgal ettim kusura bakma. İnsaAllah konu dagilmaz. Karsindaki insan seni sen oldugun icin kabullendiyse tum is onda bitiyor. Carsaf bekleyen birileri olacaksa benim esimin yaptigini yapabilir kimseye karimin namusunu kanitlamak zorunda degilim diyebilir. Hersey umdugun gibi olur insaAllah mutluluklar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…