Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sadece 2 kez oldu 2 sin dede kan aktı

İnanın korktum şimdi ailesin de çarşaf olayı var kendimi mecbur hissettim bunu söylemeye doğulu kendisi

Konu bana iyicene sallamasyon gibi gelmeye basladi "bana yaklasimlardan deneyimli gibi" cümlelerden sonra. Neyin deneyimi, neyin yaklasimi? Hani pismandin güya (Yaklasmalar, öpüsmeler tabiki normal seyler ama güya pisman olmus bir insanin yapacagi birsey degil).

Ben konuya inanmiyorum artik.

Şimdi konu sahibi söyle bakalım ne zaman söyledin ? Ne dedi tepkisi ne oldu? Ayrıldı mı? Daha bu konuyu açtı mı adam? Çarşaf muhabbeti nerden çıktı? Öğrendikten sonra mı istemeye geleceğiz dedi?

Çarşaf olayı girince ben de pek şüphelendim. Ne alaka çarşaf.

Eger yaşamış olmuş olsaydınız hiçbirsey olmamış gibi davranırmıydı
Kesinlikle davranırdı.Bana bir kez bile geçmişinde ne yaşadın diye sormadı.5 yıllık bir ilişkim olduğunu biliyordu.Bir kez bile sormamıştı.Bir şey geçti mi aranızda diye.Ki ben eşimle evlenmeden birlikte oldum.Birlikte olmadan önce bile sormadı ben de söylemedim.Yani kadınız.Eğer farklı düşünseydi hissederdim.

O izin vermez hayatta öyle biri değil esnek Zara inanan da biri ama ailesi ne bilim onların orda düğün olcak korktum o yüzden ne olur ne olmaz diye dedim

İnanın korktum şimdi ailesin de çarşaf olayı var kendimi mecbur hissettim bunu söylemeye doğulu kendisi
Benim esim carsaf bekleyen anne babasina benim karimin namusunu kimseye ispatlamak zorunda degilim ben gördüm kimsenin gormesine gerek yok demisti. Benimde iliskiden sonra wcye gittigimde gelmisti kan peceteye sürüp esime gostermistim ayy aklima geldide

Bak bak paşama bak,yüzü düşmüş düşünecekmiş bide k.mın kenarı.Madem sizin için bu kadar tabuydu neden sex yaptınız.E yaptıysanız yaptığınızın arkasında durmanız gerekir.Evlenmeyin bu adamla.Bakire olmadığınızı açıklamak zorunda hissetmediğiniz biriyle evlenin.

Babada mı bekledi bide yazıklar olsun

Geçen gün ben de bunu düşündüm. Ebru gündeş kocasından ayrılıyormuş ya. Ebru gündeşin geçmişi çok kötü değil mi ya 3. Evliliği bu adam. Tam magazin malzemesi ve bir sürü ünlüyle sevgili olmuş artık onedioda gördüm de benim midem kaldırmadı isimleri
Sonra kalk iranlı zengin iş adamıyla evlen çocuk yap yalılarda yaşa. Hani ataerkil düşünmüyorum ben bir kadın olarak da o kadar saçma geçmişi olan bir erkekle evlenmek istemezdim. Bir de bu adam aşırı zengin kimle istese evlenir

Konu gerçek bir kaç başka konuda yorumunu gördüm, gerçekten bunu kafasına takıp kendine kuruntu etmiş

Bu gerçekmi?

Ne kadar igrenç, kadin asaglayici birsey olmus.

Igrençligi daha çok migde bulandirdi. Kanli peçete ile evde dolasmak. Bunu göstermek bide.

Söylencek çok sey varda.

Ha orda esin seni savunmadi bu arada. Kan gelmeseydi ne olacakti?

Nasil bir insan kendini bu kadar degersiz görebilir? Yatakta 5 dakikada olan birsey ile kendini esdeger görür? Bazen aklim almiyor gerçekten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…