Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilemiyorum ama böyle seye takildiysa, hayatinizi evlendikten sonra cehnneme cevirebilir haberiniz olsun, sürekli asalamalar sürekli incitmeler sürekli kötü sözler duyabilirsiniz, gidip onunla konusun diycem fakat bir erkek malesef evlendikten sonra cok degisebiliyo, ya ondan yol yakinken ayrilmalisiniz yada kendinizi simdiden sonra ezdirmemeniz gerektigini bunun altinda ezimdiginizi göstermeyin derim

En önemli olan tabi bunlar

öfff.. bi bitmediniz, bitmediniz..
madem kaldıramayacaksın sevişmek senin neyine? seviştiysen de arkasında dur, yükseldim aşık oldum yaptım size ne ulan kafasına geç?niye bu kadar zor bu?
boş boş yazmıyorum bu arada.. 33 yaşından gün aldım, bakireyim halen. geçmişte sevişmek istemedim mi? istediğim insanlar oldu, libido, hormon bizde de var nihayetinde. Fakat baktım ki yaparsam pişman olacağım, arkasında duramayacağım, hazır değildim.. Yapmadım. Yapıp da "ühühüh hataydı sevgilim nolur affet" diye herifin birine biat edecek düşük ego da bende yok maalesef. ayrıca erkekler gibi dişiye ait popo görünce eli ayağı parkinson geçiren bir cinse, böyle bir durum için asla ipler teslim edilmez.
Şimdilerde aşık olursam yapabilirim yiaa bence kafasına geçtim, böylesi daha iyi mis gibi psikoloji.

Anlayışlı demek bile kadına haksızlık bence. Neye anlayış gösteriyor ki? Zaten olması gereken bu. Kimse kimseye karşı onunla tanışana dek sorumlu değildir.
Hayatımıza yeni giren biri nasıl ki geçmiş ilişkilerimiz sevgililerimizden hesap Sormaya hakkı yoksa.bizim bedenimize nasıl soru sorma hakkı oluyor bende anlamış değilim Türkiye tabuları

Hayatımıza yeni giren biri nasıl ki geçmiş ilişkilerimiz sevgililerimizden hesap Sormaya hakkı yoksa.bizim bedenimize nasıl soru sorma hakkı oluyor bende anlamış değilim Türkiye tabuları
Öyle bir hakkı yok ki kimsenin. Siz veriyorsunuz o hakkı elin adamlarına. Tabular da sizin kafanızda.

sen kendini sanki suç islemis gibi gösterirsen fırsat verirsen maalesef herkese fırsat verirsin herkeste hak görür kendinde bak konu başlığın bile öyle
oysa ben yaşadım kime ne dersen sana bekaret konusunda tepki yapanlara tavrını verirsen kimsede sana hak edinmez

bir dünya şey yazıldı ortalarda bir yerde sana dedim ki
bilmem ki acaba mi ki nerden bileyim sanmıyorum belki ama yani olabilir dersen saf saf herkes uzer herkes hak görür kendinin kendi hayatının ne istediklerinin ne yaşarsan mutlu olucağını bilirsen kimse sana laf etmez edemez

Boşuna yazıyoruz aslında konu sahibinin bakış açısı değişmeyecek. Belki başka genç kadınlar okur da uyanır diye yazıyorum ben açıkçası artık.

Konu sahibi kafasındaki kalıp yargılardan kurtulamıyor. Daha doğrusu doğduğu evin kaderi (popüler deyişle) olduğunu düşünüyor. Bulunduğu çevreden sıyrılabileceğine inanmıyor. Sürekli doğuda böyle, benim çevrem şöyle diyor. O kültürden ve çevreden çıkamıyor, çıkabileceğine ihtimal de vermiyorum ben.

bende bu durumda olanlara tepki veriyorum
neden dersen,ilişkiyi yaşarken mutlusun bakireligin gideceğini biliyorsun o an ailen toplumun ilerde yasayicagin ilişki de sorun yaşarmısin ne yaparsın düşünmüyorsun ilişkiye giriliyor mutlu mesut sonra ayrılık oluyor vay ben ne yapicam
ben Ne yapicami baştan düşünmedin dimi sonrası içinde ben yaşadım de ya yasadim o an mutluydum de
karşına bakire olmadığın için terkedecek korkusunu yaşama o seni istemiyorsa sen onu terk et

yaşarken geleceği düşünmeyen ilerki ilişkisin de geçmişi düşünmeyecek

Arkadaslar neler neler yazdı halen öyle mi ki bilme ki öyle erkek varmı ki daha neyin saflığı anlamadim

konu sahibi yüzünden ne Namussuz olusumuz ne ahlaksizligimiz ne pisligimiz kalmadı isitmedigimiz kelime kalmadı

inşallah okuyupta anlayan ve hayatini zehire cevirmek yerine daha sağlam karaktere bürünen birileri olur..

İşte nasıl olsa evlenecez diye sevişiyorlar. Sonra ilişki bitince napacam ben demeye başlıyorlar. O yüzden hep diyoruz arkasında duramayacağınız bir şey yaşamayın diye.

Bi erkek bekaret muhabbeti açınca hep hayatımdan çıkardım. Açmayanları, önem vermeyenleri beni kötü hissettirmeyenlerle görüştüm hep. O yüzden hiç böyle bir tabum olmadı.. Diktirsem mi diye hiç düşünmedim. Bence bu sizin hatanız

Bie gıdım gelişme yok kaç haftadır. Siz zaten pişmansanız aslında önem veren bir insanmışsınız. Karşınıza umursamayan tip çıksa da bu kafayla siz zorla taktırırsınız.
İnsan psikolojisi çok farklı insan birşey onun içim özelse özel olduğu ile paylaşmak istiyor evlilik öncesi veya evlilik te ilk gece farketmez hani sadece tek kişi olsun istedim evleneceğim adam o da olmadı ben bıraktık onla da olmazdı bu durumdan dolayı böyle oldum dediğiniz gibi takmayan Nike olsa ben kendim takacak bu psikoloji iyi yenmeye çalışıyorum hatta bugün erkek arkadaşıma dedim ben istemiyorum diye sanırım takacaksın belji ilerde laf edeceksin çoğu forum da laf edebilir dedi ilerde yüzüne vurup.şimdi kendisi hersey geçmişte kaldı benle olduktan sonrası önemli dedi ben takmıyorun artık sende takma o bile öyle düşünürken benim yaptığıma bak diyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…