Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ilk tarıhe baktım bu konu mö.200 lü yıllarda falan acıldı sanırım dıye
o zamanlar tabıkı ınternet yoktu ama en cok o doneme yakısırdı

ınsanlar uzayda yasayacak bazıları hala hymen derdınde

Hala çok takan insan var malesef
her takılana sen de takılacak değilsin yoksa kadınların hayatın içinde olmasına, 18ine bile gelmeden evlenmemesine, okumasına, oturmasına kalkmasına takan da yığınla insan var.
oturup bunları da düşünecek misin?
sen bunlara takarken birileri evli olmadan kütür kütür sevişiyor şu an ve gayet mutlular.

Ailenizin bu konuda düşüncesi nedir Türk toplumuna göre mi yetiştirdi yoksa siz kendi düşünceniz mi yanlış anlamayın soruyorum çünkü ailevi kaynaklı mı ben böyle oldum
Bılınc altı ıle ılgılı bır durum..arkadasın dedıgı gıbı sızın bu konuda dusuncenız bellıyken bunun aksı davranmanız kendınıze kotuluk olmus.
Evlılıkde bundan daha farklı sıkıntılar olacak

Eşim takmasa bile ben kendim takacak gibiyim

Eşim takmasa bile ben kendim takacak gibiyim
Benım tanıdıgım bır kız var
Kız bana evlendıkten bır kac sene sonra soyledı
Bembeyaz gelınlıkle evlendı
Kızın tek sorunu maddı sıkıntıları
Esı ıs begenmıyor
Aslında tam bosanmalık
Okadar sıkıntısı varkı maddı olarak
Sana bır abla tavsıyesı
Bunu hıc kımseye soyleme
Bu arkadas gelınlerıne soylrmus
Ve gelınlerı kavga ederken yuzune vurmus
Bu esın ve senın aranda
Evlılıkde bundan daha fazla sorunlar olabılır
Evlılık ozverı ıle yuruyor
Ama tek taraflı ozverı oluncada cok sıkıntı oluyor

O senin bedenin senin kararın sakın bundan pişmanlık duyma söyleyerek hata yaptığını düşünmüyorum en azından adamın tepkisini öğrendin ama en başında bu onda tereddüt edecek durumsa ilerde pişmalığa dönüşür sevgi bittikten sonra can acıtmak için duyarsın herşey insanlar için olduki ayrılcan kavgasız boşanma olmuyo bunu senden intikam için herkese söyleyebilir

İnsanoğlu kim olursa olsun kavga ettiğinde yarasından vuruyor

İnsanoğlu kim olursa olsun kavga ettiğinde yarasından vuruyor
Hâlâ yara diyor ya şaka gibi
Destanlar yazıldı destanlar
Hala ezik ezik
Ya insan onca şeyden bir nebze bir şey anlar da daha sağlam sağlam özgüvenli yorumlar yapar
Valla ha yazmayım yazmayım dedim
Konu sahibinin yazdıklarını okuyorum halen mIy mıy
Kimse ama hiç kimse kimseyi yarasından vurmaz vuramaz buna izin verilmediği müddetçe

Alıntı falan almayın konu bir yok olsa artuk
Bana yorum yapmada diyebilirsin
Arkadaş bilmem kaç sayfa olmuş
Halen yaradan vurur bilmem ki ne bileyim acaba mi olurmu ki bilemedim ki omU ki bumu ki
Bu nedir ya

Benim psikolojik destek almam lazım bunu diyorum herkese teşekkür ediyorum

aslında ispat meselesi değil bence güven meselesi kadınlar erkeklerde bu durumu sorgulamıyor bile yada bildiği halde yüzüne vurmuyor ise bu erkeklerin sorunu değil kadınların sorunu toplum nasıl kabul etmişse erkek yapar kadın yapamaz durumunu kadınlar da kabul etmiş. ayrıca bin türlü hastalık ta getirebilir dini açıdan bakılmıyorsa bile bu yönden bakılmalı.

Bu kadar takacaksan yapmayacaktın valla. Bu kadar laf anlattık aynı tas aynı hamam. Samimi değilsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…