Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hâlâ aynı şeyi diyorsun

ben tertemiz geldim zina yapmadım ya tamam anladık siz tertemizsiniz kimse size pis demedi zaten
mevzu sizin temizliginiz değil niye anlamamakta ısrar ediyorsunuz
mevzu siz kendinizi temizim diye yuceltip ben sizin gibi değilim namusuma sahip çıktım demeniz
size ne hayır da size ne insanları yargılamak size düşmez
elli kere yazıldı yazdım insanların yasam tarzları kültürleri inançları farklı farklı herkes sizin gibi bir ailede yaşamıyor yaşasa dahi baskıdan bunalmış özgür olmak istiyor
herkesin kendine günahı sevabı
kocama temiz geldim kocama temiz geldim amma kocanız varmış iyiki bulmuşsunuz bir koca
Bu kadr gerilmenize gerek yok
Zira bir kızı olur yada bir torunu .
Yada gelini ....

Görecek o zaman, öyle öyle terbiye olacak :)

Bu kadr gerilmenize gerek yok
Zira bir kızı olur yada bir torunu .
Yada gelini ....

Görecek o zaman, öyle terbiye olacak :)
yok gerilmiyorum ben doğruyum derken herkese hatalisiniz diyor en baştan beri sonra ben öyle demedim deyip yine aynı şeyi yapıyor bide yargılıyor siz söylesiniz boylesiniz ben en doğruyum diye
gider ayak bedduada yaptı tam oldu

insanlar hata yapar zaten insan hatasıyla doğruyu bulur olgunlaşır
ama arkadaş kendini yüceltti durdu o herşeyin en iyisini bilir doğru en önemlisi tertemiz ...

Konu sürekli up, okuyorum; bir kadın geliyor gidiyor "Terrrrtemiiizzzz" yazıyor ha bire, diğer üyeler 8439247 farklı cümle ve üslupla tepki gösteriyor. Tiyatro gibisiniz vallahi kızlar. :)

Kadın tertemizmiş işte, onun kadar temiz değilsiniz diye niye yükleniyorsunuz? Kaçırdınız işte kadını, dışarıdan okursunuz bu yazdıklarımı, bence de tertemizsiniz hanım efendi.

"Seven insan sevdiğine dokunamaz-kıyamaz" yazabiliyorsunuz mesela, "Evlendikten sonra nasıl kıyıyorlar(!) o zaman?" mantığını kuramadan, mantıktan arı, tertemizsiniz.

"Kenarlarda köşelerde öpüşen, sürtünen, hamile miyim diye konular açan çocuklarınız" diyebiliyorsunuz, bu gençlerin aileleri tarafından cinsel tabularla, bilgisiz büyütüldüğü için kuytu köşelerde kendilerini keşif çabasında olduğuna akıl erdirmeden. Gizlemeyeceği, hesap sorulmayacağı, utandırılmayacağı bir şey ise cinsellik bu çocukların ailelerinde, neden sürtünsünler, neden kenarlara köşelere gitsinler? Tertemizsiniz hanım efendiciğim, sebep-sonuç ilişkisi kurma becerisinden de arısınız.

"Namus dillere oyuncak olmuş bu zamanda" demiş, yorumlarınızın neredeyse her satırında, kah üstü kapalı kah açık namus vurgusunu geçirmişsiniz. Tertemizsiniz, akıl izandan yana da. Pırıl pırıl, hiç yok yorumlarınız boyunca çünkü.

Yanisi hanım efendiciğim, ben de onaylıyorum; tertemizsiniz.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar daha önceki yazılardan hatırlarsınız belki suan ki konuştuğum erkek arkadaşıma açıkladım bakire olmadığımı o da ilk başta sorun etti söylendi yüz ifadesi düştü sonra düşündü karakterin kişiliğin daha ağır bastı dedi Haziran da isteme olacak kısmetse ama ben hala kendimi kötü hissediyorum değersiz gibi çünkü beni öyle bilmiyordu o da zor kaldırdı ama anlayışlı biri tabi hatta bir daha bu konu açılmasın dedi ben hala içimde yara kalmak gibi ilerde nasıl anne olacağım diyorum çünkü ailem beni bu konuda çok tembihlerlerdi benim daha önce bu hatayı yapmam Kendime bile yediremem ilerde evlensem mutlu olcakmıyım diye sorgulamalar .benim gibi olup evlenenler bu psikoloji ile nasıl başa çıktınız?
Ne hatası ya 🤦🏻‍♀️ Aileniz beyninizi yıkamış resmen ama merak etmeyin gayet mutlu olursunuz hata falan yok ortada Allah aşkına sanki birini öldürdünüz.

yok gerilmiyorum ben doğruyum derken herkese hatalisiniz diyor en baştan beri sonra ben öyle demedim deyip yine aynı şeyi yapıyor bide yargılıyor siz söylesiniz boylesiniz ben en doğruyum diye
gider ayak bedduada yaptı tam oldu

insanlar hata yapar zaten insan hatasıyla doğruyu bulur olgunlaşır
ama arkadaş kendini yüceltti durdu o herşeyin en iyisini bilir doğru en önemlisi tertemiz ...

Aman boşversene
Biz kp gözüne vajinamızı sildiğimiz kanlı peçeteyi sokacak kadar tertemiz değiliz işte
O üyelerin de biz pis kadınlar arasında yeri yoktu. Neyse ki gitti. Tertemiz oturur evinde artık.

Ne hatası ya 🤦🏻‍♀️ Aileniz beyninizi yıkamış resmen ama merak etmeyin gayet mutlu olursunuz hata falan yok ortada Allah aşkına sanki birini öldürdünüz.
İnşallah mutlu olmak işitiyorum gerçekten eger bir gün biriyle evlensem bu olay gelmesin aklıma diye dua ediyorum.geçmişe dönük yaram oldu bu olay keşke olmasaydı diyorum

Cocugumla ilgili sizden akil alacak degilim. Bi mesaj vardi simdi bulamadim oglumla ilgili pis biseyler yazilmis ya varya Allah korkusu olmayan insandan herseyi beklersin. Siz sevisin evlatlarinizida oyle yetistirin sonra gelin bunu burda utanmadan konusun ama utanacak olan ben olayim. Rabbime cok sukur hayatimda hic zina yapmadim VE TERTEMİZ O BEYAZ GELİNLİGİN HAKKİNİ VEREREK ESİME GELDİM. Benim oglum Rabbime sukur akli basinda evlenmeden seks yapamazsa kafayi yemez sizi kirli dusuncelerinizle bas basa birakiyor ve simdiki gencler niye bu halde simdi daha iyi anliyorum boyle ebeveynler olduktan sonra daha cok goruruz parklarda kenarlarda koselerde utanmadan sıkılmadan öpüşüp koklaşanları. Ee nede olsa seks önemli tabi evlada aşılanması gereken cok önemli birsey. Benim oglum duzgun ahlakli olsunda gerisi kendiliginden gelir zaten. Allah akil fikir versin ne diyeyim. Hakaret edenleri gaale bile almiyorum @Mune burda birsuru hakaret edilmis bana ama yasak bana gelmis kimseyede agzimi bozmadim okadar terbiyesize ragmen.
Ahlak kavramını seks yapıp yapmamaya bağlamanız ahlaktan bir haber olduğunuzu gösteriyor zaten. Zehir zemberek yazmışsınız bir de uzun uzun. başkalarının cinsel hayatıyla ne derdiniz var bu kadar. Kendiniz duygularınızı bastırmışsınız bu onun acısı mı. Sizin korkup bastırdığınız duyguları başkaları özgürce yaşıyor onun acısı mı? Gelinliği tertemiz giydim demişsiniz birde bu zihniyetle tertemiz olduğunuzu mu sanıyorsunuz düşünceleriniz pis. Kocama tertemiz girtim diyerek kendinize mal muamelesi yaparak kendinizi aşağılamışsınız ayaklar altına almışsınız ama haberiniz yok.

İnşallah mutlu olmak işitiyorum gerçekten eger bir gün biriyle evlensem bu olay gelmesin aklıma diye dua ediyorum.geçmişe dönük yaram oldu bu olay keşke olmasaydı diyorum
Bie gıdım gelişme yok kaç haftadır. Siz zaten pişmansanız aslında önem veren bir insanmışsınız. Karşınıza umursamayan tip çıksa da bu kafayla siz zorla taktırırsınız.

Bu konu sürekli gündemde. Mutluluk kişilere bağlıdır. Bakirelik ile ilgili değil. Sen güvenip birlikte olmuşsun Tamam. Belli ki pişmansın pişman olmasan bu kadar dert edinmezdin. Doğu kafası diyorsun o zaman zamanında ona göre hareket edecektin. Dürüst olman iyi olmuş bence evlendikten sonra öğrenmesi farklı sonuçlara yol açabilirdi. Düşünmesi yüzü düşmesi filan iyi şeyler değil bence. İyi ölçüp yatman lazım.

tertemiz arkadaşımızın da şu an üyeliksiz tüm yazılanları okuduğuna yemin ederim ama ispat edemem.

bir ümit, hiç tanımadığı insanlara durup dururken beddua edip lekenen dilini temizlemekle meşgul de olabilir ama sanmam.

Peçeteye siler bir şey olmaz
O tertemiz diline eline beline hiç pislik bulaşmaz :KK51:

Sanki olmazsa olmazı gibi düşününce çoğunluk
insan sevmeyi saymayı bildikten sonra bunların önemi kalmaz kalıyorsa orada sevgiden saygıdan önce gelen bişeyler vardır zaten böyle evlilikte mutlu olmak zor olur bence içini sevdiğin içini seven biriyle olursun umarım :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X